Magie byla vždy důležitou součástí mého života. Před několika lety jsem si uvědomila, že to není jen náhoda a velkou roli u mě hrají i vlci. Zároveň mě baví psaní, a tak jsem se rozhodla, že to spojím.

Jsem studentkou střední školy, která je zaměřená na ochranu životního prostředí. Podílím se za ochranou vlků a rysů v České republice formou jejich monitoringu v rámci Vlčích hlídek. Konktrétně vlkům a havranům věnuji do hloubky šamanskou technikou zvanou shapeshifting.

 

,,Jsem vlčí čarodějka, která jde svou vlastní šedou cestou.“ aneb takto by se dalo jednoduše říct, kdo jsem. Šedá cesta je individuální směr a u mě spadá pod stezku levé ruky.

 

Pracuji hodně se stíny a věnuji se astrálnímu cestování. Soustřeďuji se hlavně na to, abych byla v rovnováze – proto pracuji hlavně se stíny, které jsou někdy velmi silné, ale každý by si tím měl projít. Věnuji se také přírodě, napojení na ní a na práci se živly.

Jsem luciferiánka, což si lidé často pletou s „černou“ magií, přitom to tak není. Jde tam více o filosofii, o seberozvoj apod. Spadá to si sice do stezky levé ruky, ale přesto nic není je černé a nic jen bílé. Na luciferiánství je skvělá individualita a otevřenost jak temnějším věcem, tak neoduzovaní třeba křesťanství – jelikož je zde Lucifer vnímaný v předkřesťanském pojetí, čili jako Jitřenka. Není to ani satanismus. Více o luciferiánství se dozvíte tady.

Zároveň se věnuji hermetismu, a to primárně za účelem poznání. Vlčí duše je neprobádaná oblast a ani atavismy nejsou něco, co mi k tomu sedí. Ale ani theriatropie… Proto zkoumám jak praxí, tak poznatkami a rok od roku chápu vlčí podstatu více. Pár pohledů si můžete přečíst v mém e-booku (jak ohledně vlčího kultu, tak o práci s familiárem, ohledně theriantropie nebo třeba mé pojetí).

Mám silný vztah k Irsku, což napovídá i mé jméno, které si mě samo vybralo a také je s ním spojený můj minulý život (tehdy ale nešlo o jméno jako takové). Blízko mám i k Norsku a Dánsku, kde jsem si zamilovala přírodu. A celkově miluji cestování – ideálně mimo ČR. Ne vždy mám ale tuto možnost, a tak cestuji i po České republice (bydlím nedaleko Karlových Varů, na intru jsem kousek od Mostu, o víkendech jsem často v Praze a občas v Jihlavě). Rozhodně se chystám navštívit Irsko, kam mě to láká již delší dobu.

Projekty, na kterých se podílím:

FB skupina a stránka Lesní čarodějnictví

FB skupina Pagan Life Magic

Blog Na blogu záleží