Projekt Cesta Magie

Jedná se o projekt, který je zaměřený na různé podoby magie. Projekt začínal jako blog a postupně se rozšířil o IG účet a FB stránku. Na těchto platformách lze najít novinky ohledně Cesty Magie. IG je speciální tím, že se na něj přidávají různé akce ohledně magie (od veřejných rituálů, přes přednášky, po různé výstavy či různé srazy) – zkrátka vše, co má s magií spojitost. Na FB a IG se pravidelně dávají odkazy na nejnovější články.

Projekt, jenž propojuje ty ,,Jiné“ čili čaroděje, mágy, pohany, atp. Pořádají se srazy, a to ve městě Praha (a v létě 2020 budou i v Olomouci). Na blogu Cesta Magie vychází články, rozhovory i recenze! Vytvářím komunitu lidí, kteří se vzájemně inspirují a radí si na svých cestách.

Spolupráce

Dovolte, abych vám představila ty, se kterými spolupracuji.

Oyc Wyo Nox

Umělec, který jde proti proudu

Poskytl mi knihy do soutěží, které pár z vás už má a jiné na vás teprve čekají. Oyc má v sobě kousek draka a dělala jsem s ním rozhovor o jeho drakonitě.

Píše vlastní blog, přes který se dostanete na jeho IG.

Roxy

Dívka, která v sobě nese srdce vlka

Jsme v kontaktu už pěkných pár let a za tu dobu jsme si každá našla vlastní směr ohledně vlků. I když na něco máme odlišné názory, tak přesto jsou tu věci, které nás spojují.Ohledně vlků vytváří ilustrace, kde se snaží zachytit své pocity a svůj pohled. V budoucnu se nějaká její tvorba objeví v mých článcích.

Můžete ji sledovat na FB stránce, kam přidává své myšlenky i tvorbu.

Fr. Nemtej

Mistr lóže U Červeného Lva

Moc si vážím i této spolupráce. Fr. Nemtej mi občas poskytne zajímavý článek. Zároveň jsem s ním dělala rozhovor o lóži. V červenci 2020 proběhl sraz v Olomouci pořádaný Cestou Magií, a tam probíhala spolupráce přímo s lóží U Červeného lva a s Volným sdružením badatelů okultních v Olomouci.

FB Volného sdružení badatelů okultních v Olomouci.

John Gort

Druid, který se nebojí tvorby na YT ani psaní knih

John se zabývá neopohanstvím, novodobým druidstvím a čarodějnictvím. Svou tvorbu zveřejňuje na YT Cesta druida. Na podzim loňského roku vydal svou první knihu Magie slov a její recenzi si můžete přečíst zde.  V říjnu roku 2019 jsem pořádala „oslavu“ 2. výročí blogu Cesta Magie a John nám řekl něco o magii v druidství (online ke shlédnutí tady).

Redaktorkou Na blogu záleží

Podílím se na obsahu blogu, který je zaměřený na to, jak se má blogovat. Není to jen napsaný text, ale mnohem více. Jsem tedy externí redaktorkou Na blogu záleží a sbírám tak cenné zkušenosti, abych byla blíže mému snu.

Na blogu záleží

Líbí se ti tento projekt?

Můžeš mě podpořit posláním libovolné částky na Ko-fi! Nebo mě požádej o číslo účtu a částku mi můžeš poslat tam. I menší symbolická částka rozradostní den a řekne mi, že to, co dělám, má smysl.