Projekt Cesta Magie

Cesta Magie je projekt, který je zaměřený na různé podoby magie. Propojuje praktikující a dělá osvětu lidem nepolíbeným nadpřirozenem. Projekt začínal jako blog a postupně se rozšířil na srazy, webináře a přednášky.

Projekt, jenž propojuje ty ,,Jiné“ čili čaroděje, mágy, pohany, atp. Pořádají se srazy, a to v Praze. Na webu Cesta Magie vychází články, rozhovory i recenze! Vytvářím komunitu lidí, kteří se vzájemně inspirují a radí si na svých cestách. Také dělám osvětu těm, kteří se v tomto neorientují a nahlíží na celé toto téma trochu s podivem.

Seznam Patronů: Siekreyion, Čaroděj Atticus

Spolupráce

Dovolte, abych vám představila ty, se kterými spolupracuji.

Roxy

Dívka, která v sobě nese srdce vlčice!

Jsme v kontaktu už pěkných pár let a za tu dobu jsme si každá našla vlastní směr ohledně vlků. I když na něco máme odlišné názory, tak přesto jsou tu věci, které nás spojují.Ohledně vlků vytváří ilustrace, kde se snaží zachytit své pocity a svůj pohled. Rozhovor s Roxy!

Můžete ji sledovat na FB stránce, kam přidává své myšlenky i tvorbu.

John Gort

Druid, který se nebojí tvorby na YT ani psaní knih!

John se zabývá neopohanstvím, novodobým druidstvím a čarodějnictvím. Svou tvorbu zveřejňuje na YT Cesta druida. Na podzim loňského roku vydal svou první knihu Magie slov a její recenzi si můžete přečíst zde.  V říjnu roku 2019 jsem pořádala „oslavu“ 2. výročí blogu Cesta Magie a John nám řekl něco o magii v druidství (online ke shlédnutí tady).

Podcast Vox Gnosis

Pro začátečníky i pokročilé. Pro nováčky i zkušené. Pojďme propojit generace na základě podcastu!

Podcast je tvořený na základě rozhovorů s lidmi, kteří se zabývají spirituálními, filosofickými nebo náboženskými směry v různých formách (např. umělecké, praktické, akademické) a je určen pro všechny otevřené lidi, které podobná témata zajímají. Zabrousíme k magii, čarodějnictví, k pohanství, nebude chybět ani voodoo, satanismus nebo třeba mythos H.P. Lovecrafta a Zen.

Vox Gnosis