Stezka Levé ruky (LHP) je založená na pochopení smrti, vidění života takového, jaký je, na magii (lidmi někdy nespravně označená jako ,,černá“ – jelikož lidé praktikují magii všech barev, někdy více zelená, apod.). Tito lidé jsou si vědomi negativity a přijali tedy ,,zlo“. Zároveň ví i o ,,dobru“ ale nijak moc tyto pojmy nerozlišují – dělají to, co jim přijde správné. Jedinec se zaměřuje na sebe sama, on je tím primárním (a může, ale nemusí vyznávat Vyšší síly nebo může být ateista). Přesto je každý trochu jiný…jde o vytvoření si vlastní osobní cesty, na kterou jsou náležitě hrdí.

Směry

Velké množství lidí jsou zaplnění předsudkami vůči satanismu, ale většinou o tom ví pramálo. Zde si objasníme více. Také se ale koukneme na luciferiánství a další směry, které sem spadají. Nechte mysl otevřenou a přijměte nové poznatky. Jste připraveni? Tak s chutí do toho!

Sexualita

Pro společnost je toto absolutní tabu. Pro mága nebo čaroděje by to tak být ale nemělo. Uvidíte, že to není tak strašné, jak si asi myslíte, a že s tím nemá znásilnění, co dělat. Sexuální magie je dobrovolná a patří k těm těžším technikám. A víte, že i pohanství má se sexualitou velkou spojitost?