Osvěta magie a čarodějnictví v moderní době

11 důvodů, proč byl rok 2019 mým nejlepším

Mnoho lidí pojímá tento rok tragicky, já naopak, přestože mě to stálo spoustu sil… Proč? Jak jsem to dokázala? Proč beru tento rok pozitivně a jako nejlepší v mém životě?

 

1) Samostatnost

V rámci blogu se objevily výrazné problémy, a proto mi nezbývala jiná možnost než členy vyhodit. Velmi pozitivní je to, že holky se nadále baví mezi sebou a vídají se. Blog tedy zůstal mě. Bylo to…osvobození pro každou z nás. Nevedeme ale nějaké spory, zkrátka je lepší, když je to takhle.

 

2) Nezávislost

S předešlým bodem se pojí i nezávislost. Řídím se vlastní intuicí, blog píšu sama, fotografie se snažím také dělat tematické k článkům, … Nedávno jsem napsala e-book, který mi dal mnoho zkušeností z různých oborů (ono to totiž není jen něco napsat…). Jsem hrdá, protože jsem do dala dohromady přesně za týden se vším všudy. Reference a odkaz na jeho pořízení jsou zde.

 

3) Sama sebou… i přes cenu ztráty přátel

Proč jsem začala ztrácet ty, na kterých mi velmi záleželo? Víte… být sama sebou nese riziko. Lidé už nevidí takovou tu představu o vás, ale přímou realitu, kdo jste. A nese to s sebou i ty negativní stránky (o čemž bude ještě řeč). Začala jsem mít jistotu ve stezce levé ruky, konkrétně v Luciferiánství. Málokdo ví, že jsem se rozhodovala 1,5  roku, než jsem se vydala tímto směrem. Ale jak ,už to, tak bývá, lidé ví o tomto jen málo, často mají zkreslené představy… A tak jsem pro ně osoba praktikující černou magii a proklínám lidi (což jak víme, není pravda).

4) Psychické zhroucení – a jsem za to ráda!

V červenci, v den mé plnoletosti, jsem učinila rázný krok. Vyhodila jsem členy blogu a symbolicky jsem začala novou etapu života. Zároveň jsem si nechala zkrátit vlasy (zbavování se minulosti). Jenže… v půlce tohoto měsíce jsem se psychicky zhroutila. Předcházela tomu vize: Má bývalá nejlepší kamarádka bude v Praze, já také, uvidíme se, já se zhroutím, poté budu v objetí nějakého může a tím to skončilo… Do Prahy jsem jela a zjistila jsem úplně náhodou, že ta osoba tam bude taky. Došla jsem ke kamarádovi domů, jak jsme byli domluveni. Chtěla jsem zkusit jednu novou věc, jenže jsem u toho zkolabovala. Jak jsem byla v nevědomí, tak jsem ale viděla tu osobu. Probrala jsem se u něj v náručí… Donesl mi deku a vzpamatovala jsem se. A pak to začalo… slzy, totální panika, psychika úplně v háji. Ale moc mi mohl a vážím si toho.

Ten den jsem se po roce měla sejít s jiným kamarádem a v mém stavu to byl risk, ale jsem ráda. Hodně mi to pomohlo a už mi nebylo tak mizerně. Pak jsem jela ke kamarádce, u které jsem přespávala, a ta mi taky dost pomohla. Jména zmiňovat nechci, ale ti daní se v tomto článku uvidí.

Do konce července mě doprovázely zdravotní problémy. Lékaři důvod nenašli… Jsem zastánce toho, že psychika ovlivňuje fyzické zdraví. Zajímavé je to, že jakmile mi bylo lépe psychicky, tak za pár hodin i fyzicky. Den psychického zhroucení byl skvělý v tom, že jsem zažila něco nového, viděla jsem po delší době své přátelé apod. Uvědomila jsem si, že na to nejsem sama, že není všem dnům konec a že musím jít dál.

Tady najdete moc pěkně udělané video právě o tom, že je přirozené, že nás přátelé opouštějí, máme poté nové a měníme se.

5) Životní zkoušky

Již začátek roku nebyl jednoduchý. Uhranutí na nečekaném místě, chycení v chaosu – poznala jsem chaos mága, který na mě přenesl onen chaos a od té doby chápu, že chaos má dokonalý řád (bohužel i přes odpoutání se od tohoto člověka se mi následky vezly do srpna). Zkouška byla i ve smyslu, jestli dokážu být věrná mé cestě i za cenu ztracení přátel. Zkoušek byla celá řada hlavně o podzimu, kdy mě po jejich absolvování vždy čekala odměna.

 

6) Vlče na venek, silná Vlčice uvnitř

Jsem menšího vzrůstu, hlas také není nijak výrazný a krásně tak vytvářím dojem vlčete. Pravda je ale taková, že uvnitř sebe nesu silnou Vlčici. Silné jsme obě. Jí něco bolelo a mě také. Vysvětlení vlčí duše píšu v e-booku, a tak to sem vypisovat nebudu.

Jde o to, že ona je silná, bojovná, majestátní a vůdčí. Pokud by měla smečku, byla by alfou. Ale pro nás obě je lepší samota (ale ne ve smyslu, že bychom nebyly v kolektivu apod.). Samota je vnímaná jako vlk samotář…který je sám sebou, má rád volnost a je nezávislý, a hlavně se o sebe dokáže postarat. Snažím se být ve společnosti, co nejvíce, a i to je jeden z mnoha důvodů, proč pořádám srazy pro čaroděje, mágy a pohany.

 

7) Odblokování korunní čakry – konec se sebestředností

Když jsem si volala s jednou čarodějkou, řekla mi, že mám zablokovanou korunní čakru – byla jsem sebestředná atd. Začala jsem nad tím přemýšlet a vrátila jsem se ke cvičením, které jsou v knize, jenž mi dala právě ta čarodějka. Když se mi podařilo pečlivě splnit cvičení, tak jsem vnímala fialové světlo v oblasti korunní čakry a jako by se spojila s těmi ostatními a došlo k harmonizaci. Nijak jsem se nad tím nezastavila…ale další den mi konečně přišel nový tarot a zarazilo mě, když mi teta z ničeho nic dala kotlík (našla ho mezi věcmi a usoudila, že bude pro mě). Začalo mi to být divné, a tak jsem si zjišťovala, zda opravdu fialová barva symbolizuje onu čakru. A taky že jo! Projevila jsem snahu, píli, pečlivost a bylo to hodně vidět. Od té doby jsem více v harmonii.

8) Kopírka, labilní, psychicky nemocná,…

Bohužel jsem se v srpnu pohádala s kamarádkou. Přijde mi to naprosto normální a pořádku. Každý se někdy hádá. Udělala jsem nějaké chyby, ale dle mě ne nic smrtelně neodpustitelného…ale dokonale to pohřbilo naše přátelství – a hodně to o tom vypovídá, protože jedna hádka by neměla zapříčinit konec přátelství. Přemýšlela jsem nad chybami a přiznala jsem si je. Sebestřednost, tendence pomlouvání a závidění druhým (výřečnost…) – vše odkazuje na onu korunní čakru.Toto je už minulost a zpracovala jsem to už dávno, abych mohla jít dál. Jenže ta osoba má potřebu ze mě dělat tu nejhorší. Je to známější osoba, která natáčí videa na YT ohledně čarodějnictví. Nepíšu známější česká čarodějka, protože sem bych zařadila jiné z osobních důvodů. Každopádně o mně prohlásila, že jí kopíruji (to už si ani svobodně nemohu barvit vlasy!), jenom jí využívám a že jsem prý psychicky nemocná. Narážela na mě v různých videích, ale i v rozhovoru.

A věřte nebo ne, pobavila jsem se. Kamarádka se ptala, proč se u toho videa tak směji. Tak jsem jí pustila ono video a prý: ,,Kráva je… nevim, jestli dojná, ale kráva určitě.“ A já odpadla smíchy. Nezná jí, ale ty její poznámky byly úžasné.

Dávám sem ještě meme, které vytvořil někdo, kdo čte mé články a zároveň sleduje Corey. Berte meme (jako se berou všechna ostatní) s nadhledem a na vtipné upozornění situace.

 

Meme vytvořené mým čtenářem a sledovatelem Coreyemmah

Meme vytvořené mým čtenářem a sledujícím Coreyemmah

9) Nové příležitosti

Za ten rok se má cesta náležitě změnila. Jeden z razantních kroků byl ten, že jsem jela do Prahy na konferenci ohledně hermetických věd. Setkala jsem se tam s někým, s kým jsme si psali a překvapilo mě, že mi dobrovolně nabídl, že mi poskytne nějaké články na blog. Poté jsme se viděli ještě v prosinci na přednášce. Ale abych nepředbíhala… ta konference mě oslovila už jen tím, že jsem poprvé viděla Nakonečného – od něj určitě znáte knihu Lexikon magie. Poté jsem byla pozvaná na pár akcí, ale vyšlo mi to až v prosinci a bylo to skvělé. Věřte nebo ne, ale když se vám vybije mobil, najdete to místo podle intuice, poznáte skvělé nové lidi, cvičení má na vás větší vliv, než jste počítali, … tak vás to krásně posune.
Opustili mě přátelé, ale tím jsem měla tu možnost poznat nové. Ty, kteří mě chápou. Vždy je úžasné, když někdo ví, co je shapeshifitng atd. Rozepisovala bych se dlouho… ale zkrátka, co se má stát, stane se.

Zároveň jsem letos byla v Norsku a v Belgii a užila jsem si to tam. A od srpna pravidelně pořádám srazy! V říjnu dokonce proběhla i skvělá přednáška od Johna Gorta.

Polární liška v Norsku

Polární liška v Norsku

10) Luciferiánka a vlčí čarodějka

Vytvářím si svou osobitou cestu. Vlčí čarodějka je neobvyklé… stejně tak Luciferiánka. A obojí dohromady? To vytváří nenahraditelnou dívku, kterou málokdo pochopí. To, že jsem jiná, jsem obrátila ve své přednosti a v můj v prospěch. Jsem už konečně hrdá na to, kým jsem!

11) Realita je lepší než sen!

V životě by mě nenapadlo, že se budu ucházet o členství v lóži. A už vůbec ne, že to půjde mnohem lépe, než jsem čekala. A také ne, že mi i „jen“ pohovor dodá tak moc motivace a energie (ten den, zrovna pátek 13, byl mým nejšťastnějším dnem v tomto roce v různých ohledech).

Když si vzpomenu na to, jak jsem začínala na Wicce….ani ve snu by mě nenapadlo, jaké budu mít možnosti.

Mám sen, že napíšu knihu, ale abych to mohla udělat, tak musím dokonale poznat vlčí duši… to si vyžaduje mnoho praxe na různý způsob. Ale věci, které se mi dějí, jsou lepší než sen. Nemám v magii nějaké cíle…protože to jde vše plynule (a přijde mi to tak i nejlepší).

Svůj život žiji na maximum, jak se dá – můj život je zasvěcený magii.

POSLECHNĚTE SI NÁŠ MAGICKÝ PODCAST VOX GNOSIS