Posted on
Děkujeme všem, kteří dorazili! Dohromady nás tam bylo krásných 27, což je krásný počet + jedna malá v kočárku. Bylo krásně vidět to spektrum lidí ať už různého věku nebo odlišných cest (od čarodějnictví, Wiccu, přes satanismus až po východní věci).
 
Přešnáška byla zaměřená na sigily, které se někteří učili vytvářet. Doplňující dotazy ukázaly na to, že jde o větší téma. Proto se plánují dva webináře – sigily pro začátečníky, a pak pro pokročilé. Na tom druhém se půjde opravdu do hloubky
 
 
A teď to hlavní… KDY A KDE BUDE DALŠÍ SRAZ?
  • Pokud nám to časově vyjde, tak v září u ohně (při nepříznivém počasí v čajovně)
  • Čajovna Šamanka se stává stabilní čajovnou (nejen) pro srazy! Tímto bych chtěla za nás oba obsluze poděkovat za skvělý přístup a domluvu
  • V čajovně budou srazy zhruba od podzimu
 
Chtěla bych poděkovat i Ondrovi za dvě roucha na swap! Dostala jsem je do rukou až ke konci, kdy lidé postupně začali odcházet, tak jsme se domluvili, že to vyfotím a dám na FB a na Discord na swap. Černé roucho Putnik sháněl a je s ním spokojený. Bílé je k dispozici a brzy na Čarodějnický swap 🔄🧙 přidám fotografie.
 
 
Stejně tak patří pochvala všem, kteří jste dali vědět, že přijdete později. Skvělá domluva, skvělí lidé i atmosféra. Podle nás je toto nejvydařenější sraz. Jak to vnímáte vy?
 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..