Osvěta magie a čarodějnictví v moderní době

5. sraz Cesty Magie se protínají (fotografie)

Dělala jsem rezervaci pro 12 lidí a ono vás přišlo 27, neuvěřitelné! Druidství, satanismus, wicca, voodoo, historie, čarodějnictví a další směry se protnuly minulou sobotu v Praze.

Bylo skvělé, jak kolovaly knihy nebo probíhalo věštění z oghamu či z karet. Také jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost vidět knihopis Femme Occulte a popovídat si s většinou jeho tvůrkyněmi. I ostatní byli zvědaví a nechal se kolovat jako knihy.

John Gort upravoval jeho novou připravovanou knihu Cerridwen, takže kdo chtěl, měl i klid sám pro sebe. Zároveň i někdo přinesl jeho knihu Magie slov, která se setkala s kladnými ohlasy.

Energie byly na srazu opravdu rozmanité. Snažila jsem se dostat k většině lidem a každý okruh byl energicky jiný. Rozdělili jsme se totiž do více menších skupinek, kde se seskupili lidé podobných zájmů a zároveň někteří cestovali po jiných skupinkách jako já.

Poznala jsem spoustu nových lidí, ale byla jsem ráda i za známé tváře. Konverzace byly zajímavé a ke konci srazu se více zamířilo dokonce i k diamantům a ke svatému grálu. Povídalo se o všem možném a jsem ráda, že se nás sešlo tolik rozmanitých lidí.

Říkali jste mi samé pozitivní věci, někteří několikrát v průběhu večera, a toho si moc vážím. Srazy budou pravidelně a už sháním větší prostory!

Pár z nás pokračovalo do baru, kde jsme zůstali déle, než se počítalo (holt při dobré zábavě čas utíká rychle – stejně tak to bylo v čajovně).

Chtěla bych ještě poděkovat Azymu za veškerou podporu a otevřenost vůči srazům, apod. Také bych chtěla poděkovat Nyasovi, Ondrovi, Lindě a Moi, že se k nám připojili a na debatu o diamantech většina lidí jen tak určitě nezapomene. Jsem ráda, že donesli knihopis a ona je síla myšlenky opravdu silná. Přejete si, aby se na srazu objevil a je tam. Stejně tak mě před srazem doprovázely vize, což je u mě běžné. Pokud je měl i někdo další, tak to klidně napište do komentářů.

POSLECHNĚTE SI NÁŠ MAGICKÝ PODCAST VOX GNOSIS