Posted on

Těžko můžu říct, který měsíc je mým nejoblíbenějším. Každý má něco do sebe a je energeticky odlišný od ostatních – ve smyslu cyklu přírody. Přesto jsem se rozhodla vybrat ty, které jsou mi nějakým způsobem blízké a mám je ráda.

 

Leden

Konec zimních prázdnin a budování plánů na další rok. Je to taková nová etapa, která navazuje na ten minulý rok. Dle toho minulého si určím něco málo na rok budoucí. Nedávám si ale nic svazujícího. Naopak je tam hodně prostoru k volnosti. Letošní rok je třeba o tom, že nacházím stabilitu, snažím se napravit chyby z předchozího roku a jak jsem psala, tak se zaměřuji hodně na budoucnost. Končí vánoční čas plný přetvářek, falešné rodinná láska a také falešná radost. U mě je to tak od jedné události, která se kdysi stala. Od té doby vánoční náladu nemám a doufám, že se mi někdy vrátí. Leden je čistý, plný nových začátků a máme více pohody než v prosinci, který je z mnohých důvodů stresující.

 

Červenec

Nezmiňuji tento měsíc díky prázdninám. Červenec je pro mě pár let nejúspěšnějším měsícem v roce. Důvod vám dát nedokáži. I přes to, že je to pro mě těžký měsíc z psychického hlediska, tak právě v této době největší úspěch v rámci různých věcí. Je to zvláštní měsíc… Vždy je mi o něm o rok více, je pro mě náročný a zároveň nejšťastnější.

 

Srpen

Zase vynechávám důvod prázdnin. Srpen je pro mě často cestovní. V červenci mám brigádu a srpen je tedy volný. Je to krásné období pro srazy. Stále vzpomínám na hodně vydařený sraz v KV s grilovačkou a těším se na zopakování. Miluji bouřky a i v tomto období jsou časté. Výhodou je, že už nemáme takové horko jako v červenci.

Další měsíce pro vás zůstanou skryté. Nevím jak vy, ale pozoruji v nich jistou podobnost. Když jsem se už dříve zamýšlela, proč se v tomto období cítím tak a tak, proč se mi daří a proč méně, proč to a to… A zjistíte, že je to každý rok podobné. Ale pozor, netvrdím, že je to stejné. Rozdíl tam samozřejmě je, ale ta hlavní myšlenka zůstává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..