Posted on

Pokud se něčemu věnujete naplno, tak budete dávat své výdaje hlavně za to. Do čeho tedy dávám nejvíce financí?

 

Knihy

Na prvním místě nemůže být nic jiného. Knihy jsou pro mě nepostradatelné už od dětství. Některé jsou dražší, jiné seženu levněji anebo si je s někým třeba vyměnim. Rozhodně je nevyhazuji – ale pokud tu knihu už nepotřebuji, tak jí daruji, popřípadě prodám.

 

Zajímají tě knihy, které doporučuji pro základ magie? Klikni sem a dozvíš se více.

 

Doprava – přednášky, srazy, setkání a další magické akce

Miluji cestování a když už necestuji mimo ČR, tak alespoň tady. A cesta také něco stojí. Jezdí m na různé magické akce nejen do Prahy, ale i dál. K tomu samozřejmě platím za jídlo, a pak ta celková částka za víkend zase stoupne. Ale mám takhle alespoň zážitky a poznávám nové lidi. A tohle je podle mě lepší než si koupit nějakou věc. Mnohem radši jsem mezi lidmi, kteří mi více rozumí, kde se dozvím něco nového, kde je zároveň sranda a mám tak vzpomínky. Mnohem radši mám vzpomínky na ty akce, než abych si koupila nějakou drahou věc, která mi bude za nějakou dobu k ničemu.

 

Navštívila jsem třeba Norsko, které patří k mým srdcovkám. Mé zážitky a fotky najdeš tady.

 

Blog

I tohle patří mezi mé výdaje. Novou doménu a hosting jsem si mohla dovolit po tom, co jste si ode mě koupili e-book Vlčí duše. Nyní šetřím z vašich peněz na koupení stávající šablony, abych si mohla věci udělat úplně podle sebe. Čekala jsem jí levnější, ale tak co se dá dělat, časem doplatim zbytek a konečně to bude podle mých představ. K mým 19. narozeninám brzy dostanu nějaké ty peníze od rodiny, takže pak budu mít na zakoupení šablony.

 

A co magické pomůcky?

Nepotřebuji mít spousty svíček různých barev, různé esenciální oleje, vykuřovadla, kameny, atp. Mnoho věcí k vám dojde časem samo. Občas mi někdo něco dá, já jemu také, ale někdy to přijde i nečekaně. Takových věcí si hodně vážím, a proto je nikdy nevyhazuji. Pár jsem jich sice darovala zemi, ale měla jsem k tomu dobré důvody. Většinu si ale nechávám. Na co si kupovat další věci, když je dostávám? Často používám sílu myšlenky. A pak to od někoho dostanu nebo najdu – vždy si to ke mně pak najde nějakým způsobem cestu. Používám magii v praxi, aby mi to pomohlo jak v magii, tak i v osobním životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..