Osvěta magie a čarodějnictví v moderní době

Magie krve

Rozhodla jsem se napsat jedno z více kontroverznějších témat, a to o krvi. Chtěla bych vám ukázat, že s krví se dá pracovat na mnoho způsobů a nemusíme jí hned řadit do černočerných praktik magie.

Varování: Neručím za následky, pokud zkusíte něco z tohoto článku. Vše je jen na vaše nebezpečí.

Krev je velmi silná a nese v sobě aktivní energii. Pojí fyzické a astrální tělo. Je to tekutina, jenž v sobě každý neseme a bez ní bychom nežili. Měli bychom si jí cenit a používat jí v magii s velkým respektem a úctou. Je to mnohem víc než jen tekutá látka obsahující hemoglobin. Vzhledem k tomu, že rituály s krví jsou silné, tak bychom jí měli používat jen omezeně. Nesmí se to stát samozřejmostí… Jde o to, že pak by ztratila svou určitou posvátnost.

 

Prokletí

Dejme tomu, že chcete uvalit kletbu. Nebudu zde uvádět nějaké přesné rituály, ale můžu vám říct, že rituál s velkým citovým vypětím (agrese, vztek, …) s přidáním magie krve vytvoří něco, co se povede, a ani nevíte jak. Hraje v tom roli samozřejmě vaše rozpoložení a další okolnosti. Takže při kletbách je krev velmi vhodná, ideálně toho, jenž chcete proklít. Podobné a více dostupné jsou vlasy toho člověka, popřípadě nehty, sliny apod. Také se dá využít nějaká věc, která je toho člověka. Zkrátka a jednoduše… ke kletbě potřebujete nějaký volt a v dnešní době je nejsnáze dostupná fotografie.

 

Ženská mystéria

Ženství je tak krásné a kouzelné. Ženy mají svou logiku, které muži často nerozumí. Za tou složitou ženskou osobou se ale skrývá někdo, kdo má možnost něčeho, čemu muži můžou hodně závidět. Menstruační krev je pro ženy hodně osobní „nástroj“, který nám dovoluje všemožné magické operace. Navíc se nemusíme řezat… Krev získáváme přirozeným cyklem a bolí nás maximálně tak podbřišek kvůli křečím.

Využití je hodně podobné jako s obyčejnou krví. Hned mě napadá malba (ať už na obličej nebo na papír). Můžete pomocí ní nakreslit sigilium vhodné třeba ke zmenšení bolesti při vašich dnech. Je dobré, když se tato krev používá na něco, kde jsi důležitá ty sama. Tyto dny byste se měla soustředit na sebe sama, být v klidu, relaxovat a udělat si čas pro sebe. A mohu říct, že při menstruaci prožívám hodně silné magické zážitky – trans, shapeshifting, prorocké sny, vize apod. A ještě k tomu, když je úplněk nebo nov v mém znamení… pak to jede jako na hodně dlouhé horské dráze, kde mě každou chvilku čeká nějaké překvapení.

 

Malba na obličej

V článku rituální malba na obličej jsme si řekli něco málo o krvi a jejím používání na obličej. Teď si to rozebereme trochu podrobněji. Krev v sobě nese úžasnou energii a přímo se nabízí k malbě nějakého symbolu/sigilia či na rituální malbu. Ta je specifická tím, že se nanáší na obličej a malují se různé ornamenty. Krví většinou malujeme jednodušší obrazce – tečky, čáry apod. Při té malbě je důležité, abyste se soustředili jak na astrál, tak na hmotný svět. Malujete krví na obličej, ale zároveň se to objeví i v astrálu. Měli byste se soustředit pak na výslednou malbu a brát v potaz to, že se odráží i v tom astrálu.

Při rituálu pak doporučuji pracovat v magickém kruhu – krev přitahuje entity, a na základě toho je vhodnější ochrana. Dále mě napadá v tom kruhu kreslit ornamenty po těle, podle záměru rituálu. K tomu zpívat vhodný popěvek, říkat mantru, zaklínadlo, podle toho, čeho chcete dosáhnout. Ona je tahle magie hodně individuální a práce s ní je hodně překvapivá. Krev dokáže udělat něco, s čím jsme při tvorbě rituálu nepočítali, což je důležité brát v potaz. Naučte se improvizovat, naslouchejte svůj vnitřní hlas a nechte samotnou vzniklou energii, aby vás vedla. Ponořte se do té atmosféry, do transu a do extáze, která je při těhle rituálech výrazná. Zaleží pak ještě na tom, zda pracujete s božstvem, démonem, s duchovním zvířetem apod. a od toho se samozřejmě odvíjí i to, jak bude rituál vypadat a jak moc můžete dát na intuici.

Jsou informace v tomto článku užitečné? Podpoř náš projekt, ať můžeme napsat další!

Upíři

S krví jsou spojeni především upíři. Někdo je může brát z psychologického pohledu (tj. psychičtí čili citoví upíři), jenž se přiživují na energii člověka nebo z energie davu lidí. Pak tady máme ale i pohled magický, a to takový, že jde o astrální parazity, kteří napadají oběti právě skrz astrál. Pojetí je nespočet, ale jsou i takoví, kteří jsou lidé, ale věnují se vampyrismu v rámci magie. Více se dozvíte v rozhovoru s upírem.

 

Rituály – upsaní se Ďáblu

Už jsem se tak okrajově zmínila o rituálech. Rituální malba je hodně zajímavá a má neobyčejnou sílu. Stejně tak i při tvorbě sigilií, experimentovat by se dalo i s pantaklem či jinými věcmi. Hodně známý je i pakt s ďáblem. Jedinec se mu upsal tak, že krví podepsal onen pakt. A proč právě krví? Je to něco, kde je DNA toho člověka, jeho esence, jeho energie a krev sama o sobě symbolizuje život. Pro její získání se musí říznout, takže je tam i nějaká forma podstoupení bolesti za nějakým účelem čili obětování něčeho. Není potřeba, aby se při této magii řezalo hluboko, to vůbec ne – jizvy nechceme.

Když se vrátím k tomu paktu, tak ono je celkem nebezpečné tohle dělat. Tohohle se nezbavíte. Jednou upíšete svou duši a ta navždy zůstane ďáblu. Žádná druhá šance není. I kdyby na vás byl milý (což je nepravděpodobné) a snažil by se vás přesvědčit, tak na to ani nemyslete. Dát svou duši komukoliv je špatně!

 

Extáze pomocí usmrcení

Nabízí se tady možnost, jak se při rituálu celkem rychle dostat do extáze. Tím, že usmrtíte, tak vznikne energie, která se dá dobře využít. Připomíná se to vyvrcholení v sexuální magii. Prosím vás, ne že po tomto článku budete při rituálech zabíjet zvířata, popřípadě nějakého člověka či se některý váš kamarád rozhodne se obětovat. Blog čtou lidé různého věku, a tak pro mé čisté svědomí zase upozorňuji na to, že za nic neručím.

Krvavé obětiny

Pokud pracujete s temnějšími božstvy nebo s démony, tak jste si mohli povšimnout, že vyžadují náročnější obětiny. Nějaká sušenka nebo medovina je jen tak neuspokojí. Je vhodné teda dávat syrové maso, podle potřeby krvavé, to záleží na vás. Ale neřešte to tak, že skočíte do nějakého obchodu a koupíte nějaké maso ve slevě… Vyplatí se investovat do kvalitnějšího (nejen pro obětiny). Syrové maso mají jako obětinu třeba členové Bratrstva vlků. Vezměte si, že máte dát obětinu Velkému Vlkovi, maso je více než vhodné. Záleží, s čím pracujete, jaká je vaše cesta a kolik peněz a času jste ochotni investovat pro sehnání obětiny.

Líbil se ti článek a chceš další zajímavý obsah? Podpoř nás!

POSLECHNĚTE SI NÁŠ MAGICKÝ PODCAST VOX GNOSIS