Posted on

Rozhodla jsem se napsat jedno z více kontroverznějších témat, a to o krvi. Chtěla bych vám ukázat, že s krví se dá pracovat na mnoho způsobů a nemusíme jí hned řadit do černočerných praktik magie.

Varování: Neručím za následky, pokud zkusíte něco z tohoto článku. Vše je jen na vaše nebezpečí.

Krev je velmi silná a nese v sobě aktivní energii. Pojí fyzické a astrální tělo. Je to tekutina, jenž v sobě každý neseme a bez ní bychom nežili. Měli bychom si jí cenit a používat jí v magii s velkým respektem a úctou. Je to mnohem víc než jen tekutá látka obsahující hemoglobin. Vzhledem k tomu, že rituály s krví jsou silné, tak bychom jí měli používat jen omezeně. Nesmí se to stát samozřejmostí… Jde o to, že pak by ztratila svou určitou posvátnost.

 

Prokletí

Dejme tomu, že chcete uvalit kletbu. Nebudu zde uvádět nějaké přesné rituály, ale můžu vám říct, že rituál s velkým citovým vypětím (agrese, vztek, …) s přidáním magie krve vytvoří něco, co se povede, a ani nevíte jak. Hraje v tom roli samozřejmě vaše rozpoložení a další okolnosti. Takže při kletbách je krev velmi vhodná, ideálně toho, jenž chcete proklít. Podobné a více dostupné jsou vlasy toho člověka, popřípadě nehty, sliny apod. Také se dá využít nějaká věc, která je toho člověka. Zkrátka a jednoduše… ke kletbě potřebujete nějaký volt a v dnešní době je nejsnáze dostupná fotografie.

 

Ženská mystéria

Ženství je tak krásné a kouzelné. Ženy mají svou logiku, které muži často nerozumí. Za tou složitou ženskou osobou se ale skrývá někdo, kdo má možnost něčeho, čemu muži můžou hodně závidět. Menstruační krev je pro ženy hodně osobní „nástroj“, který nám dovoluje všemožné magické operace. Navíc se nemusíme řezat… Krev získáváme přirozeným cyklem a bolí nás maximálně tak podbřišek kvůli křečím.

Využití je hodně podobné jako s obyčejnou krví. Hned mě napadá malba (ať už na obličej nebo na papír). Můžete pomocí ní nakreslit sigilium vhodné třeba ke zmenšení bolesti při vašich dnech. Je dobré, když se tato krev používá na něco, kde jsi důležitá ty sama. Tyto dny byste se měla soustředit na sebe sama, být v klidu, relaxovat a udělat si čas pro sebe. A mohu říct, že při menstruaci prožívám hodně silné magické zážitky – trans, shapeshifting, prorocké sny, vize apod. A ještě k tomu, když je úplněk nebo nov v mém znamení… pak to jede jako na hodně dlouhé horské dráze, kde mě každou chvilku čeká nějaké překvapení.

 

Malba na obličej

V článku rituální malba na obličej jsme si řekli něco málo o krvi a jejím používání na obličej. Teď si to rozebereme trochu podrobněji. Krev v sobě nese úžasnou energii a přímo se nabízí k malbě nějakého symbolu/sigilia či na rituální malbu. Ta je specifická tím, že se nanáší na obličej a malují se různé ornamenty. Krví většinou malujeme jednodušší obrazce – tečky, čáry apod. Při té malbě je důležité, abyste se soustředili jak na astrál, tak na hmotný svět. Malujete krví na obličej, ale zároveň se to objeví i v astrálu. Měli byste se soustředit pak na výslednou malbu a brát v potaz to, že se odráží i v tom astrálu.

Při rituálu pak doporučuji pracovat v magickém kruhu – krev přitahuje entity, a na základě toho je vhodnější ochrana. Dále mě napadá v tom kruhu kreslit ornamenty po těle, podle záměru rituálu. K tomu zpívat vhodný popěvek, říkat mantru, zaklínadlo, podle toho, čeho chcete dosáhnout. Ona je tahle magie hodně individuální a práce s ní je hodně překvapivá. Krev dokáže udělat něco, s čím jsme při tvorbě rituálu nepočítali, což je důležité brát v potaz. Naučte se improvizovat, naslouchejte svůj vnitřní hlas a nechte samotnou vzniklou energii, aby vás vedla. Ponořte se do té atmosféry, do transu a do extáze, která je při těhle rituálech výrazná. Zaleží pak ještě na tom, zda pracujete s božstvem, démonem, s duchovním zvířetem apod. a od toho se samozřejmě odvíjí i to, jak bude rituál vypadat a jak moc můžete dát na intuici.

Jsou informace v tomto článku užitečné? Podpoř náš projekt, ať můžeme napsat další!

Upíři

S krví jsou spojeni především upíři. Někdo je může brát z psychologického pohledu (tj. psychičtí čili citoví upíři), jenž se přiživují na energii člověka nebo z energie davu lidí. Pak tady máme ale i pohled magický, a to takový, že jde o astrální parazity, kteří napadají oběti právě skrz astrál. Pojetí je nespočet, ale jsou i takoví, kteří jsou lidé, ale věnují se vampyrismu v rámci magie. Více se dozvíte v rozhovoru s upírem.

 

Rituály – upsaní se Ďáblu

Už jsem se tak okrajově zmínila o rituálech. Rituální malba je hodně zajímavá a má neobyčejnou sílu. Stejně tak i při tvorbě sigilií, experimentovat by se dalo i s pantaklem či jinými věcmi. Hodně známý je i pakt s ďáblem. Jedinec se mu upsal tak, že krví podepsal onen pakt. A proč právě krví? Je to něco, kde je DNA toho člověka, jeho esence, jeho energie a krev sama o sobě symbolizuje život. Pro její získání se musí říznout, takže je tam i nějaká forma podstoupení bolesti za nějakým účelem čili obětování něčeho. Není potřeba, aby se při této magii řezalo hluboko, to vůbec ne – jizvy nechceme.

Když se vrátím k tomu paktu, tak ono je celkem nebezpečné tohle dělat. Tohohle se nezbavíte. Jednou upíšete svou duši a ta navždy zůstane ďáblu. Žádná druhá šance není. I kdyby na vás byl milý (což je nepravděpodobné) a snažil by se vás přesvědčit, tak na to ani nemyslete. Dát svou duši komukoliv je špatně!

 

Extáze pomocí usmrcení

Nabízí se tady možnost, jak se při rituálu celkem rychle dostat do extáze. Tím, že usmrtíte, tak vznikne energie, která se dá dobře využít. Připomíná se to vyvrcholení v sexuální magii. Prosím vás, ne že po tomto článku budete při rituálech zabíjet zvířata, popřípadě nějakého člověka či se některý váš kamarád rozhodne se obětovat. Blog čtou lidé různého věku, a tak pro mé čisté svědomí zase upozorňuji na to, že za nic neručím.

Krvavé obětiny

Pokud pracujete s temnějšími božstvy nebo s démony, tak jste si mohli povšimnout, že vyžadují náročnější obětiny. Nějaká sušenka nebo medovina je jen tak neuspokojí. Je vhodné teda dávat syrové maso, podle potřeby krvavé, to záleží na vás. Ale neřešte to tak, že skočíte do nějakého obchodu a koupíte nějaké maso ve slevě… Vyplatí se investovat do kvalitnějšího (nejen pro obětiny). Syrové maso mají jako obětinu třeba členové Bratrstva vlků. Vezměte si, že máte dát obětinu Velkému Vlkovi, maso je více než vhodné. Záleží, s čím pracujete, jaká je vaše cesta a kolik peněz a času jste ochotni investovat pro sehnání obětiny.

Líbil se ti článek a chceš další zajímavý obsah? Podpoř nás!

4 Replies to “Magie krve”

 1. Krev je podstatou Bytí, v ní je rozpuštěna esence Duše, sémě Universa, Světlo a Tma uvězněné ve hmotě, duše uvězněná v těle…
  Krev je také uvězněná v těle.
  Otevřít tělo a vypustit krev znamená – možná – smrt.
  Krev a Země mají společný slovní základ (dalet, mem).
  Rituální – znamená vědomé.
  Do poháru Babalon.
  Je to Odevzdání – vzdát se lpění na čemkoliv – vyjít z ohraničení a posunout hranice poznání. Změna.
  Prožitek.
  Může být všechno jinak?
  Nevím, co se objeví, zda to budete umět přijmout, zpracovat.
  Jdete do toho vědomě, přebíráte zodpovědnost – s tím, že to nemusí být pro vás příjemné, zda a jak budu umět s tím dál žít – i s tím, že už se nemusí vůbec nic stát – záleží na vás, co do toho vložíte.
  Mluvím-li o rituálním prolití krve, nepřipadá mi správné nazývat to obětováním.
  Slovo obětování ve mě jednak vyvolává dojem pasivity a jednak představu nakládání s něčím, co vlastním a bez čeho se mohu obejít.
  Ale tak tomu není.
  Vhodnější mi přijdou slova jako prolití, odevzdání či spojení.
  Bude to magický čin, tedy vědomý projev vůle.
  Projev odhodlání vzdát se všeho materiálního, všeho co pojí s tímto hmotným světem. Projev touhy opustit život chtění a zakusit život Bytí, v touze po spojení se silami tohoto Universa.
  Nalezení Pravé vůle.

  Podstata toho rituálu je ultimativní.
  Rozum má velké obavy.
  Kam ta cesta vede?
  Co to přinese – jste připraveni na to, co bude následovat ?
  Co bude následovat?
  A co duše?
  Mám před očima obraz toho, jak stojíme před oltářem.
  Na tom místě je každý sám, sám za sebe, v jedné ruce kopí osudu.
  Před sebou pohár Babalon, do kterého shora proudí Krev.
  Za svými zády vnímáme zmatek tohoto světa a kvílení všech Démonů…ale krok zpátky už není.
  Touha po spojení.
  Opravdu velmi toužím otevřít tuto bránu, vím že je.
  Trmácím se dlouho Cestou ne-Cestou – zavedlo mě to tak hluboko, že jsem měl skutečný strach.
  Vlastně už ne strach, byla jen bolest, zbýval jenom jeden krok k nebýt.
  Nebylo nic, žádný smysl.
  Neboť jsem v zájmu lásky, Lásky pod Vůlí – rozdělen.
  Jen kvůli naději na spojení.

  Toto je stvoření světa, protože bolest z rozdělení není ničím a radost ze smrti vším.

 2. Dobrý den, měl bych takový triviální dotaz. Pokud by jste byla ochotna mi odpovědět? Chtěl bych
  si přivolat lásku jedné ženy, se kterou jsem se seznámil v nemocnici. Myslím, že někoho má. Ale není
  vdaná. Podřezal jsem si kvůli ná žíly, protože jsem jí dělal stalking, když jsem se vrátil domů. Přesto jí
  mám stále rád. A rád bych s ní žil a pomáhal jí, alespoň nějakou dobu. A také si přeji samozřejmě banálně bohatství, abych jí mohl nějak oslnit. Před nějakou dobou mi přišel rituál podřezat si žíly na obou rukou a
  pak je spojit a říci svoje přání a vypít krev. Byla by to samozřejmě moje krev. Bylo by to možné? Zajímám
  se o esoteriku. Proto mi to přišlo do vědomí. Není to trochu zvrácené, nebo jsem uplně mimo? Mám její
  obrázek i dna. Snad nebude vadit přezdívka. S pozdravem HeBo

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..