Posted on

Rozhodla jsem se napsat jedno z více kontroverznějších témat, a to o krvi. Chtěla bych vám ukázat, že s krví se dá pracovat na mnoho způsobů a nemusíme jí hned řadit do černočerných praktik magie.

Varování: Neručím za následky, pokud zkusíte něco z tohoto článku. Vše je jen na vaše nebezpečí.

Krev je velmi silná a nese v sobě aktivní energii. Pojí fyzické a astrální tělo. Je to tekutina, jenž v sobě každý neseme a bez ní bychom nežili. Měli bychom si jí cenit a používat jí v magii s velkým respektem a úctou. Je to mnohem víc než jen tekutá látka obsahující hemoglobin. Vzhledem k tomu, že rituály s krví jsou silné, tak bychom jí měli používat jen omezeně. Nesmí se to stát samozřejmostí… Jde o to, že pak by ztratila svou určitou posvátnost.

 

Prokletí

Mnoho lidí zajímá to, jak někoho proklít a jak se pomstít. Nebudu tady rozebírat to, jak je to nedůstojné řešení, karmu (pokud v ní věříte) a tak dále. Je to jen čistě na vás a nic vám nezakazuji, ale pak za mnou nechoďte, že se vám hroutí celý život (bez legrace…).

Dejme tedy tomu, že chcete uvalit kletbu. Hmmm ale jak? Krev je vaší esencí a Vesmír (bohové apod.) hned zpozorní. Nebudu zde uvádět nějaké přesné rituály, ale můžu vám říct, že rituál s velkým citovým vypětím (agrese, vztek, …) s přidáním magie krve vytvoří něco, co se povede a ani nevíte jak. Hraje v tom roli samozřejmě vaše rozpoložení a další okolnosti. Takže při kletbách je krev velmi vhodná, ideálně toho, jenž chcete proklít, ale už vidim, jak někomu vezmete krev… Podobné a více dostupné jsou vlasy toho člověka, popřípadě nehty, sliny apod. Také se dá využít nějaká věc, která je toho člověka. Zkrátka a jednoduše… ke kletbě potřebujete nějaký volt a v dnešní době je nejsnáze dostupná fotografie. Ke kletbám se někdy vrátíme samotným článkem, kde bude i zamyšlení, zda se nám tohle vyplatí vůbec dělat.

 

Ženská mystéria

Ženství je tak krásné a kouzelné. Ženy mají svou logiku, které muži často nerozumí. Za tou složitou ženskou osobou se ale skrývá někdo, kdo má možnost něčeho, čemu muži můžou hodně závidět. Menstruační krev je pro ženy hodně osobní „nástroj“ který nám dovoluje všemožné magické operace. Navíc se nemusíme řezat… Krev získáváme přirozeným cyklem a bolí nás maximálně tak podbřišek díky nezkrotným křečím – ale ty jsou po čas každé menstruace jen omezenou dobu.

Využití je hodně podobné jako s obyčejnou krví. Hned mě napadá malba (ať už na obličej nebo na papír). Můžete pomocí ní nakreslit sigilium vhodné třeba ke zmenšení bolesti při vašich dnech. Je dobré, když se tato krev používá na něco, kde jste důležitá vy sama. Tyto dny byste se měla soustředit na sebe sama, být v klidu, relaxovat a udělat si čas pro sebe. A mohu říct, že při menstruaci prožívám hodně silné magické zážitky – trans, shapeshifting, prorocké sny, vize apod. A ještě k tomu, když je úplněk nebo nov v mém znamení… pak to jede jako na hodně dlouhé horské dráze, kde mě každou chvilku čeká nějaké překvapení.

Takže dámy, žádné stresy s vašimi dny. Naučte si jich vážit. Já se na ně těšim, zmírnilo mi to bolesti, začala jsem brát menstruaci pozitivně a opravdu se na ní těšim z toho důvodu, že budu moci být víc doma, koukat na filmy nebo seriály, číst, odpočívat a vynahradit si čas na sebe. Patří to k nám, stejně jako citlivost. U mě je v těchto dnech výrazný shapeshifting a pokud ho podpořim rituální malbou, tak to jde jako po másle a nestačim se divit, co za stavy prožívám. Je to úžasné a chlapi nám opravdu můžou závidět!

 

Malba na obličej

V článku rituální malba na obličej jsme si řekli něco málo o krvi a jejím používání na obličej. Teď si to rozebereme trochu podrobněji. Krev v sobě nese úžasnou energii a přímo se nabízí k malbě nějakého symbolu/sigilia či na rituální malbu. Ta je specifická tím, že se nanáší na obličej a malují se různé ornamenty. Krví většinou malujeme jednodušší obrazce – tečky, čáry apod. (o významu píšu ve výše zmíněném článku). Při té malbě je důležité, abyste se soustředili jak na astrál, tak na hmotný svět. Malujete krví na obličej, ale zároveň se to objeví i v astrálu. Měli byste se soustředit pak na výslednou malbu a brát v potaz to, že se odráží i v tom astrálu.

Při rituálu pak doporučuji pracovat v magickém kruhu (jak je známo, ten je také dost dobře viditelný v astrálu). Do transu se můžete dostat velkým množstvím způsobů. S tou krví mě napadá ještě v tom kruhu kreslit ornamenty po těle, podle záměru rituálu. K tomu zpívat vhodný popěvek, říkat mantru, zaklínadlo, podle toho, čeho chcete dosáhnout. Ona je tahle magie hodně individuální a práce s ní je hodně překvapivá. Proto se řiďte výhradně intuicí. Krev dokáže udělat něco, s čím jsme při tvorbě rituálu nepočítali, což je důležité brát v potaz. Naučte se improvizovat, naslouchejte svůj vnitřní hlas a nechte samotnou vzniklou energii, aby vás vedla. Ponořte se do té atmosféry, do transu a do extáze, která je při těhle rituálech výrazná. Zaleží pak ještě na tom, zda pracujete s božstvem, démonem, s duchovním zvířetem apod. a od toho se samozřejmě odvíjí i to, jak bude rituál vypadat a jak moc můžete dát na intuici.

 

Upíři

S krví jsou spojeni především upíři. Někdo je může brát z psychologického pohledu (tj. psychičtí čili citoví upíři), jenž se přiživují na energii člověka nebo z energie davu lidí. Pak tady máme ale i pohled magický, a to takový, že jde o astrální parazity, kteří napadají oběti právě skrz astrál. Pojetí je nespočet, ale jsou i takoví, kteří jsou lidé, ale věnují se vampyrismu v rámci magie. Více se dozvíte v rozhovoru s upírem zde, ale zmíním ještě to, že ti poslední pijí krev. Lidskou i zvířecí. Preferují ale lidskou a ideálně teplou. Nepijí í ale jen tak někomu… Musí to ten člověk chtít a ten se jako dobrovolný dárce. Dobrovolně poskytuje krev a chodí na pravidelné kontroly k lékaři, zda není riziko přenosu nějaké bakterie. Dárci dostávají od upírů na oplátku dary. Ale zase se nic nepřehání, krev se pije jen z důvodu, že je tam chtíč po té chuti a… jak to nazvat… síle. Něco velmi podobného mohou mít lidé s vlčí duší.

 

Rituály

Už jsem se tak okrajově zmínila o rituálech. Rituální malba je hodně zajímavá a má neobyčejnou sílu. Stejně tak i při tvorbě sigilií, experimentovat by se dalo i s pantaklem či jinými věcmi. Hodně známý je i pakt s ďáblem. Jedinec se mu upsal tak, že krví podepsal onen pakt. A proč právě krví? Je to něco, kde je DNA toho člověka, jeho esence, jeho energie. Krev je přímo jeho. Pro její získání se musí říznout, takže je tam i nějaká forma podstoupení bolesti za nějakým účelem čili obětování něčeho. Není potřeba, aby se při této magii řezalo hluboko, to vůbec ne – jizvy nechceme. Ale věřím tomu, že i tací se najdou. Rádoby satanisti hojně dělají to, že si na tělo vyříznou pentagram a zůstane tam pak viditelná jizva. Pokud chcete okolí říct, kdo jste a obětovat pro to bolest, tak mě teda přijde lepší tetování. Je to praktičtější, dá se s tím více vyhrát, neteče vám proud krve, … a hlavně se toho dá zase zbavit, jizev ale ne. A není nic horšího, než udělat blbost z nerozvážnosti a pak toho kvůli jizvám litovat, i takové lidi znám.

Když se vrátím k tomu paktu, tak ono je celkem nebezpečné tohle dělat. Tohohle se nezbavíte. Jednou upíšete svou duši a ta navždy zůstane ďáblu. Žádná druhá šance není. I kdyby na vás byl milý (což je nepravděpodobné) a snažil by se vás přesvědčit, tak na to ani nemyslete. Dát svou duši komukoliv je špatně!

 

Extáze pomocí usmrcení

Nabízí se tady možnost, jak se při rituálu celkem rychle dostat do extáze. Zabíjely se především kočky… Ve chvíli, kdy měl přijít ,,vrchol rituálu“ se zabila kočka (je známý i rituál, kdy bylo zapotřebí zabít 12 koček). Tím, že usmrtíte, tak vznikne energie, která se dá dost dobře využít. Připodobňuje se to vyvrcholení v sexuální magii. Prosím vás, ne že po tomhle článku budete při rituálech zabíjet zvířata, popřípadě nějakého člověka či se některý váš kamarád rozhodne se obětovat. Blog čtou lidé různého věku, a tak pro mé čisté svědomí zase upozorňuji na to, že za nic neručím. A tohle rozhodně nezkoušejte! (psychologicky dokázáno, jakmile je někde napsaný zápor, tak touha po vyzkoušení je pak větší…) Ale myslím to vážně. Za co by vám stálo zabít zvíře? A ne, ani satanisté tohle nedělají! (maximálně fanatici, kteří to nemají v hlavě v pořádku) A stejně tak nechci nezletilé lákat k sexuální magii, počkejte si na plnoletost, není kam spěchat.

Krvavé obětiny

Pokud pracujete s temnějšími božstvy nebo s démony, tak jste si mohli povšimnout, že vyžadují náročnější obětiny. Nějaká sušenka nebo medovina je jen tak neuspokojí. Je vhodné teda dávat syrové maso, podle potřeby krvavé, to záleží na vás. Ale neřešte to tak, že skočíte do nějakého obchodu a koupíte nějaké maso ve slevě… Vyplatí se investovat do kvalitnějšího (nejen pro obětiny). Syrové maso mají jako obětinu třeba členové Bratrstva vlků. Vezměte si, že máte dát obětinu Velkému Vlkovi, maso je více než vhodné. Záleží, s čím pracujete, jaká je vaše cesta a kolik peněz a času jste ochotni investovat pro sehnání obětiny.

3 Replies to “Magie krve”

 1. Krev je podstatou Bytí, v ní je rozpuštěna esence Duše, sémě Universa, Světlo a Tma uvězněné ve hmotě, duše uvězněná v těle…
  Krev je také uvězněná v těle.
  Otevřít tělo a vypustit krev znamená – možná – smrt.
  Krev a Země mají společný slovní základ (dalet, mem).
  Rituální – znamená vědomé.
  Do poháru Babalon.
  Je to Odevzdání – vzdát se lpění na čemkoliv – vyjít z ohraničení a posunout hranice poznání. Změna.
  Prožitek.
  Může být všechno jinak?
  Nevím, co se objeví, zda to budete umět přijmout, zpracovat.
  Jdete do toho vědomě, přebíráte zodpovědnost – s tím, že to nemusí být pro vás příjemné, zda a jak budu umět s tím dál žít – i s tím, že už se nemusí vůbec nic stát – záleží na vás, co do toho vložíte.
  Mluvím-li o rituálním prolití krve, nepřipadá mi správné nazývat to obětováním.
  Slovo obětování ve mě jednak vyvolává dojem pasivity a jednak představu nakládání s něčím, co vlastním a bez čeho se mohu obejít.
  Ale tak tomu není.
  Vhodnější mi přijdou slova jako prolití, odevzdání či spojení.
  Bude to magický čin, tedy vědomý projev vůle.
  Projev odhodlání vzdát se všeho materiálního, všeho co pojí s tímto hmotným světem. Projev touhy opustit život chtění a zakusit život Bytí, v touze po spojení se silami tohoto Universa.
  Nalezení Pravé vůle.

  Podstata toho rituálu je ultimativní.
  Rozum má velké obavy.
  Kam ta cesta vede?
  Co to přinese – jste připraveni na to, co bude následovat ?
  Co bude následovat?
  A co duše?
  Mám před očima obraz toho, jak stojíme před oltářem.
  Na tom místě je každý sám, sám za sebe, v jedné ruce kopí osudu.
  Před sebou pohár Babalon, do kterého shora proudí Krev.
  Za svými zády vnímáme zmatek tohoto světa a kvílení všech Démonů…ale krok zpátky už není.
  Touha po spojení.
  Opravdu velmi toužím otevřít tuto bránu, vím že je.
  Trmácím se dlouho Cestou ne-Cestou – zavedlo mě to tak hluboko, že jsem měl skutečný strach.
  Vlastně už ne strach, byla jen bolest, zbýval jenom jeden krok k nebýt.
  Nebylo nic, žádný smysl.
  Neboť jsem v zájmu lásky, Lásky pod Vůlí – rozdělen.
  Jen kvůli naději na spojení.

  Toto je stvoření světa, protože bolest z rozdělení není ničím a radost ze smrti vším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..