Magie byla vždy důležitou součástí mého života. Před několika lety jsem si uvědomila, že to není jen náhoda a velkou roli u mě hrají i vlci. Zároveň mě baví psaní, a tak jsem se rozhodla, že to spojím.

Jsem studentkou střední školy, která je zaměřená na ochranu životního prostředí. Podílím na ochraně vlků a rysů v České republice formou jejich monitoringu v rámci Vlčích hlídek. Konktrétně vlkům a havranům věnuji do hloubky šamanskou technikou zvanou shapeshifting.

,,Jsem magička, která jde svou vlastní šedou cestou,“ aneb takto by se dalo jednoduše říct, kdo jsem. Šedá cesta je individuální směr a u mě spadá pod stezku levé ruky (kterou je nutno brát v tomto ohledu jako životní filosofii).

Pracuji se stíny (tedy s negativními aspekty nás samých) a soustřeďuji se hlavně na to, abych byla v rovnováze.

Mám velmi blízko s luciferiánství, což si lidé často pletou s „černou“ magií, přitom to tak není. Jde o filosofii, o seberozvoj apod. Spadá to si sice pod stezku levé ruky, ale přesto nic není je černé a nic jen bílé. Na luciferiánství je skvělá individualita a zajímavé pojetí dobra a zla. Více o luciferiánství se dozvíte tady.

Primárně se věnují bádání v rámci vlčího atavismu, který je pro můj život stěžejní.

Projekty, na kterých se podílím:

FB skupina a stránka Lesní čarodějnictví

FB skupina Pagan Life Magic

Podcast Vox Gnosis