Magie vždy byla důležitou součástí mého života. Před několika lety jsem si uvědomila, že nejde o náhodu. Zároveň mě baví psaní, a tak došlo ke spojení! … A tak začala má cesta plná dobrodružství.

,,Jsem magička, která jde svou vlastní šedou cestou,“ aneb takto by se dalo jednoduše shrnout to základní o mé osobě. Šedá cesta je název směru, kterým se ubírám a doplňuje ho mé jméno – Liatha.

Soustřeďuji se na introspekci a jdu si hrdě za svými sny. Kvůli nim mě čekala zkouška domácího násilí, které jsem přežila s menšími zdravotními problémy, musela jsem na operaci žlučníku a zanechalo to ve mně určitý otisk. Musela jsem čelit „trestům“ psychickým i fyzickým za to, že jsem sama sebou, za mé sny,… Mám pořádnou kuráž odvahy, tudíž jsem se v 19 letech odstěhovala do Prahy za přítelem – a jsem konečně šťastná!
 
Řadím se mezi introverty, ale nespojujte si mě s žádným ustrašeným králíčkem. Se svou tichostí ráda bojuji, a tím pádem pořádám veřejné srazy a webináře. Tichost není výmluva pro to, abychom něco nemohli, musíme jen více zabojovat.
 

V rámci západní magie se primárně věnuji bádání vlčího atavismu, který je pro můj život stěžejní.

A co dělam v osobním životě? Mám vystudovanou ekologickou střední školu, a nyní jsem na HTF UK – religionistika s judaistikou.

Email: info@cestamagie.cz

Kde jsem zanechala kousek sebe

Projekty, na kterých se podílím