Projekt Cesta Magie

Cesta každého z nás je naprosto induviduální. Někdo jde lesem za svitu Luny, jiný jí protančí kolem ohně nebo třeba prochází ranní mlhou. Magie je těžko definovatelná a vyjadřuje onen duchovní či spirituální význam naší cesty. Proto Cesta Magie. Magie jako zastřešující pojem pro nehmotný aspekt věcí, které se obtížně popisují.

Na starost jej má 21letá dívka Liatha, která si jde za svými sny. Oplývá hrdostí a velkými ambicemi. Věnuje se západní magii a čarodějnictví, především bádání o vlčím atavismu. Rovněž jí pomáhá přítel Putnik, který má na celém projektu také velký podíl. Více se o nich dozvíte tady.

Cesta Magie je projekt, který je zaměřený na osvětu magie a čarodějnictví v moderní době.

Má dva jednoduché cíle – seznámit s magií širší veřejnost a propojit praktikující.

Projekt začínal v říjnu 2017 jako blog a postupně se rozšířil o srazy, webináře a přednášky, Discord server, a také je s projektem spojený podcast Vox Gnosis!

0
sledujících na Instagramu
0
sledujících na TikToku
0
likes na facebookové stránce

Spolupráce

Spolupráci preferujeme dlouhodobou.

Tattoopunktura

Speciální tetovací technika aplikovaná na akupunkturních bodech. Je to „tetování“, které léčí, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost, dodává energii, harmonii, stabilitu a chuť do života.

Technika a podstata tattoopunktury dovoluje převážně jednoduché lineární ornamenty barvené uhlíkem, tedy černou tetovací barvou. Je třeba zdůraznit, že tetovaný symbol nemá zásadní vliv na léčebné působení. To, co dělá tattoopunkturu tattoopunkturou je technika, a zejména přesné umístění; kupříkladu legendární bod ZuSanLi se nachází pod kolenem, nikde jinde. Volba vhodného energetického nebo osobního symbolu může účinek samozřejmě jen umocnit.

Adeanejde

Ilustrace, grafický design, malba, vj (video jockey), video art, tagtool, animace krok za krokem.

Adeanejde vystudovala užitou malbu, ale většinu svého tvůrčího času se věnuje digitální ilustraci a PC grafice, kterou zkrotila ve volném čase jako samouk. Ilustrace vytváří hlavně na iPadu v aplikaci Procreate a nebo tvoří rovnou na papír vším, co je po ruce a ráda experimentuje s různými druhy médii.

Je také autorkou obálky e-booku První kroky čarodějky, který vyjde na podzim 2022. Spolupráce vznikla až po několika měsících, co byla soutěž ukončená (a Adeanejde se stala její výherkyní).

Pro spolupráci nás stačí kontaktovat!

info@cestamagie.cz