Projekt Cesta Magie

Kráčíš cestou tajuplnou, učíš se, jak funguje magie nebo naopak už znáš její principy a máš za sebou větší kus života. Ať už je tvá cesta za poznáním jakákoliv, najdeš zde útočistě, které propojuje další spirituálně zaměřené lidi. Můžeš zde studovat, seznámit se s ostatními, přispět svou přednáškou, článkem nebo rozhovorem do podcastu či na blog. Cesta Magie se zkrátka přizpůsobí každému na míru.

Cesta každého z nás je naprosto induviduální. Někdo jde lesem za svitu Luny, jiný jí protančí kolem ohně nebo třeba prochází ranní mlhou. Magie je těžko definovatelná a vyjadřuje onen duchovní či spirituální význam naší cesty. Proto Cesta Magie. Magie jako zastřešující pojem pro nehmotný aspekt věcí, které se obtížně popisují.

Na starost jej má 21 letá dívka Liatha, která si jde vytrvale za svými sny. Oplývá hrdostí a velkými ambicemi. Věnuje se západní magii, především bádání o vlčím atavismu. Rovněž jí pomáhá přítel Putnik, který má na celém projektu také velký podíl. Více o obou z nich dozvíte tady.

Cesta Magie je projekt, který je zaměřený na osvětu magie a čarodějnictví v moderní době.

Má dva jednoduché cíle – seznámit s magií širší veřejnost a propojit praktikující.

Projekt začínal v říjnu 2017 jako blog a postupně se rozšířil o srazy, webináře a přednášky, Discord server a dokonce je s projektem spojený také podcast Vox Gnosis!

0
Instagram
0
TikTok

Spolupráce

Spolupráci preferujeme dlouhodobou.

Tattoopunktura

Speciální tetovací technika aplikovaná na akupunkturních bodech. Je to „tetování“, které léčí, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost, dodává energii, harmonii, stabilitu a chuť do života.

Technika a podstata tattoopunktury dovoluje převážně jednoduché lineární ornamenty barvené uhlíkem, tedy černou tetovací barvou. Je třeba zdůraznit, že tetovaný symbol nemá zásadní vliv na léčebné působení. To, co dělá tattoopunkturu tattoopunkturou je technika, a zejména přesné umístění; kupříkladu legendární bod ZuSanLi se nachází pod kolenem, nikde jinde. Volba vhodného energetického nebo osobního symbolu může účinek samozřejmě jen umocnit.

Adeanejde

Ilustrace, grafický design, malba, vj (video jockey), video art, tagtool, animace krok za krokem

Adeanejde vystudovala užitou malbu, ale většinu svého tvůrčího času se věnuje digitální ilustraci a PC grafice, kterou zkrotila ve volném čase jako samouk. Ilustrace vytváří hlavně na iPadu v aplikaci Procreate a nebo tvoří rovnou na papír vším, co je po ruce a ráda experimentuje s různými druhy médii.

Je také autorkou obálky e-booku První kroky čarodějky, který vyjde na podzim 2022. Spolupráce vznikla až po několika měsících, co byla soutěž ukončená (a Adeanejde se stala její výherkyní).

Pro spolupráci nás stačí kontaktovat!

info@cestamagie.cz