Osvěta magie a čarodějnictví v moderní době

O projektu

Projekt Cesta Magie

Cesta každého z nás je naprosto induviduální. Někdo jde lesem za svitu Luny, jiný jí protančí kolem ohně nebo třeba prochází ranní mlhou. Magie je těžko definovatelná a vyjadřuje onen duchovní či spirituální význam naší cesty. Proto Cesta Magie. Magie jako zastřešující pojem pro nehmotný aspekt věcí, které se obtížně popisují.

Na starost jej má 22letá dívka Liatha, která si jde za svými sny. Oplývá hrdostí a velkými ambicemi. Věnuje se západní magii a čarodějnictví, především bádání o vlčím atavismu (nebo o vlčí duši – to je více poetické). Rovněž jí pomáhá partner Putnik, který má na celém projektu také velký podíl. Více se o nich dozvíte tady.

Cesta Magie je projekt, který je zaměřený na osvětu magie a čarodějnictví v moderní době.

Má dva jednoduché cíle – seznámit s magií širší veřejnost a propojit praktikující.

Projekt začínal v říjnu 2017 jako blog a postupně se rozšířil o srazy, webináře a přednášky, Discord server a čarodějnický čtenářský klub.

sledujících na Instagramu
0
sledujících na TikToku
0
likes na facebookové stránce
0

Spolupráce

Angelika

Od mala označována svým okolím za „jinou“… Nikdy s tím ovšem nebojovala a svou jinakost brala spíš jako velké plus. Už jako dítě dostala křišťálovou kouli a o pár let později i svůj první balíček tarotových karet. Nejrůznějších divinačních technik se drží do dnes. Ať už výklady z karet, čtení z čaje a kávy či házení předměty. Jejím z hlavních hesel, kterým se řídí, je „když můžu, pomůžu!“ Jestli máš těžkou hlavu tak tě „teta“ Angelika vždy vyslechne a poradí. A ještě k tomu má vždy napečeno něco kouzelně dobrého na zub.

Spolupráce s Angelikou probíhá v rámci čarodějnického čtenářského klubu. Na naší společnou cestu jí zavedla sama magie. Náhody neexistují.

Angelika Cesta Magie

Speciální tetovací technika aplikovaná na akupunkturních bodech. Je to „tetování“, které léčí, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost, dodává energii, harmonii, stabilitu a chuť do života.

Ze spolupráce se stalo přátelství, ale tím společná cesta za magií nekončí. Co byste řekli na společný magický rituál s vyřezáváním tattoopunktury? Plány jsou, jen potřebují dozrát.

Adeanejde

Adeanejde vystudovala užitou malbu, ale většinu svého tvůrčího času se věnuje digitální ilustraci a PC grafice, kterou zkrotila ve volném čase jako samouk. Ilustrace vytváří hlavně na iPadu v aplikaci Procreate anebo tvoří rovnou na papír vším, co je po ruce a ráda experimentuje s různými druhy médii.

Velká bojovnice, a časem se z ní stala i má kamarádka. Umělkyně, která nám pomáhá s vizuální stránkou e-booku První kroky čarodějky.

Pro spolupráci nás stačí kontaktovat!

info@cestamagie.cz

POSLECHNĚTE SI NÁŠ MAGICKÝ PODCAST VOX GNOSIS