Projekt Cesta Magie

Kráčíš cestou tajuplnou, učíš se, jak funguje magie nebo naopak už znáš její principy a máš za sebou větší kus života. Ať už je tvá cesta za poznáním jakákoliv, najdeš zde útočistě, které propojuje další spirituálně zaměřené lidi. Můžeš zde studovat, seznámit se s ostatními, přispět svou přednáškou, Cesta Magie se zkrátka přizpůsobí každému hledajícímu na míru.

Cesta každého z nás je naprosto induviduální. Někdo jde lesem za svitu Luny, jiný jí protančí kolem ohně nebo třeba prochází ranní mlhou. Magie je těžko definovatelná a vyjadřuje onen duchovní či spirituální význam naší cesty. Proto Cesta Magie.

Na starost jej má 19 letá dívka Lia, která si jde vytrvale za svými sny. Oplývá hrdostí a velkými ambicemi. Na každého si udělá čas a poradí, jak nejvíce bude moct. Věnuje se západní magii a nedávno se účastnila experimentu v rámci venušského klifotu – popsaný je v knize Jiskry z Eoshoprovy pochodně od Josefa Veselého.

Cesta Magie je projekt, který je zaměřený na různé podoby spirituality. Propojuje praktikující a dělá osvětu lidem nepolíbeným nadpřirozenem. Projekt začínal jako blog a postupně se rozšířil na srazy, webináře a přednášky a dokonce také jako podcast!

Propojení lidí je vidět (v této koronavirové době) na Discord serveru, a až to půjde, tak se opět rozběhnou i srazy. Discord nabízí chaty, volání si, velmi oblíbenou virtuální kavárnu (kde si čteme beletrii) nebo přímo čtenářský klub. Ten slouží ke společnému studiu knihy Západní esoterické tradice. Věnujeme se také  praxi – nyní v rámci enochiánské magie. Máme tam jak mladé nováčky, tak starší zkušené (Verča Šulcová, Zuzka Antares, Sarkyr a mnoho dalších). Jsem vděčná, že mohu propojovat lidi tak, aby z toho měly užitek obě strany. Máme tam jak vážnější diskuze, tak zábavné volání. A snad se to brzy bude moct přenést opět i do srazů, jelikož osobní setkání žádný Discord dokonale nahradit nemůže.

Seznam Patronů: Siekreyion, Čaroděj Atticus, Michiyo, Auriannon
Sponzoři Discordu: Mango.B, Ttygr, Achernar, Tungovník, Auriannon, Brozkeff, Michiyo, Slecnamuchomurka, MountainMagus, Sarkyr, Nikolfae, Kostta, Zuzana
Podpora Discordu: Fikus

Spolupráce

Dovolte, abych vám představila ty, se kterými spolupracuji.

Podcast Vox Gnosis

Pro začátečníky i pokročilé. Pro nováčky i zkušené. Pojďme propojit generace formou podcastu!

Podcast je tvořený na základě rozhovorů s lidmi, kteří se zabývají spirituálními, filosofickými nebo náboženskými směry v různých formách (např. umělecké, praktické, akademické) a je určen pro všechny otevřené lidi, které podobná témata zajímají. Zabrousíme k magii, čarodějnictví, k pohanství, nebude chybět ani voodoo, satanismus nebo třeba mythos H.P. Lovecrafta a Zen.

Vox Gnosis