Projekt Cesta Magie

Kráčíš cestou tajuplnou, učíš se, jak funguje magie nebo naopak už znáš její principy a máš za sebou větší kus života. Ať už je tvá cesta za poznáním jakákoliv, najdeš zde útočistě, které propojuje další spirituálně zaměřené lidi. Můžeš zde studovat, seznámit se s ostatními, přispět svou přednáškou, Cesta Magie se zkrátka přizpůsobí každému hledajícímu na míru.

Cesta každého z nás je naprosto induviduální. Někdo jde lesem za svitu Luny, jiný jí protančí kolem ohně nebo třeba prochází ranní mlhou. Magie je těžko definovatelná a vyjadřuje onen duchovní či spirituální význam naší cesty. Proto Cesta Magie.

Na starost jej má 20 letá dívka Liatha, která si jde vytrvale za svými sny. Oplývá hrdostí a velkými ambicemi. Na každého si udělá čas a poradí, jak nejvíce bude moct. Věnuje se západní magii, především bádání o vlčím atavismu. Rovněž jí pomáhá přítel Putnik, který má na celém projektu také velký podíl. Více o obou z nás se dozvíte tady.

Cesta Magie je projekt, který je zaměřený na poznání za oponou světa. Má dva jednoduché cíle – seznámit s magií širší veřejnost (osvěta) a propojit praktikující. Projekt začínal jako blog a postupně se rozšířil na srazy, webináře a přednášky a dokonce také jako podcast!

Propojení lidí je vidět (v této koronavirové době) na Discord serveru. Discord nabízí chaty, volání si, velmi oblíbenou virtuální kavárnu, kde si čteme magicky laděnou beletrii. Věnujeme se také společné praxi. Máme tam jak mladé nováčky, tak „starší“ zkušené (Verča Šulcová, Zuzka Antares, Sarkyr a mnoho dalších). Jsem vděčná, že mohu propojovat lidi tak, aby z toho měly užitek obě strany. Máme tam jak vážnější diskuze, tak zábavné volání. A snad se to brzy bude moct přenést opět i do srazů, jelikož osobní setkání žádný Discord dokonale nahradit nemůže.

Seznam přispěvatelů: Evel, Cookie
Sponzoři Discordu: Mango.B, Ttygr, Achernar, Tungovník, Auriannon, Brozkeff, Michiyo, Slecnamuchomurka, MountainMagus, Sarkyr, Nikolfae, Kostta, Zuzana
Podpora Discordu: Fikus
Děkujeme!

Spolupráce

Spolupráci preferujeme dlouhodobou.

Tattoopunktura

Speciální tetovací technika aplikovaná na akupunkturních bodech. Je to „tetování“, které léčí, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost, dodává energii, harmonii, stabilitu a chuť do života.

Technika a podstata tattoopunktury dovoluje převážně jednoduché lineární ornamenty barvené uhlíkem, tedy černou tetovací barvou. Je třeba zdůraznit, že tetovaný symbol nemá zásadní vliv na léčebné působení. To, co dělá tattoopunkturu tattoopunkturou je technika, a zejména přesné umístění; kupříkladu legendární bod ZuSanLi se nachází pod kolenem, nikde jinde. Volba vhodného energetického nebo osobního symbolu může účinek samozřejmě jen umocnit.

Adeanejde

Ilustrace, grafický design, malba, vj (video jockey), video art, tagtool, animace krok za krokem

Adeanejde vystudovala užitou malbu, ale většinu svého tvůrčího času se věnuje digitální ilustraci a PC grafice, kterou zkrotila ve volném čase jako samouk. Ilustrace vytváří hlavně na iPadu v aplikaci Procreate a nebo tvoří rovnou na papír vším, co je po ruce a ráda experimentuje s různými druhy médii.

Je také autorkou obálky e-booku První kroky čarodějky, který vyjde na podzim 2021. Spolupráce vznikla až po několika měsících, co byla soutěž ukončená (a Adeanejde se stala její výherkyní).

Pro spolupráci nás stačí kontaktovat!

info@cestamagie.cz