Projekt Cesta Magie

Kráčíš cestou tajuplnou, učíš se, jak funguje magie nebo naopak už znáš její principy a máš za sebou větší kus života. Ať už je tvá cesta za poznáním jakákoliv, najdeš zde útočistě, které propojuje další spirituálně zaměřené lidi. Můžeš zde studovat, seznámit se s ostatními, přispět svou přednáškou, Cesta Magie se zkrátka přizpůsobí každému hledajícímu na míru.

Cesta každého z nás je naprosto induviduální. Někdo jde lesem za svitu Luny, jiný jí protančí kolem ohně nebo třeba prochází ranní mlhou. Magie je těžko definovatelná a vyjadřuje onen duchovní či spirituální význam naší cesty. Proto Cesta Magie.

Na starost jej má 20 letá dívka Lia, která si jde vytrvale za svými sny. Oplývá hrdostí a velkými ambicemi. Na každého si udělá čas a poradí, jak nejvíce bude moct. Věnuje se západní magii a nedávno se účastnila experimentu v rámci venušského klifotu – popsaný je v knize Jiskry z Eoshoprovy pochodně od Josefa Veselého.

Cesta Magie je projekt, který je zaměřený na poznání za oponou světa. Má dva jednoduché cíle – seznámit s magií širší veřejnost (osvěta) a propojit praktikující. Projekt začínal jako blog a postupně se rozšířil na srazy, webináře a přednášky a dokonce také jako podcast!

Propojení lidí je vidět (v této koronavirové době) na Discord serveru, a až to půjde, tak se opět rozběhnou i srazy – nejbližší bude 7.8. 2021! Discord nabízí chaty, volání si, velmi oblíbenou virtuální kavárnu (kde si čteme beletrii) nebo přímo čtenářský klub. Ten slouží ke společnému studiu knihy Západní esoterické tradice. Věnujeme se také  praxi – nyní v rámci enochiánské magie. Máme tam jak mladé nováčky, tak starší zkušené (Verča Šulcová, Zuzka Antares, Sarkyr a mnoho dalších). Jsem vděčná, že mohu propojovat lidi tak, aby z toho měly užitek obě strany. Máme tam jak vážnější diskuze, tak zábavné volání. A snad se to brzy bude moct přenést opět i do srazů, jelikož osobní setkání žádný Discord dokonale nahradit nemůže.

Seznam Patronů: Siekreyion, Čaroděj Atticus, Michiyo, Auriannon, Miso
Sponzoři Discordu: Mango.B, Ttygr, Achernar, Tungovník, Auriannon, Brozkeff, Michiyo, Slecnamuchomurka, MountainMagus, Sarkyr, Nikolfae, Kostta, Zuzana
Podpora Discordu: Fikus

Spolupráce

Dovolte, abych vám představila ty, se kterými spolupracuji.

Podcast Vox Gnosis

Pro začátečníky i pokročilé. Pro nováčky i zkušené. Pojďme propojit generace formou podcastu!
Cesta Magie a Vox Gnosis jsou spolu úzce propojení

Podcast je tvořený na základě rozhovorů s lidmi, kteří se zabývají spirituálními, filosofickými nebo náboženskými směry v různých formách (např. umělecké, praktické, akademické) a je určen pro všechny otevřené lidi, které podobná témata zajímají. Zabrousíme k magii, čarodějnictví, k pohanství, nebude chybět ani voodoo, satanismus nebo třeba mythos H.P. Lovecrafta a Zen.

Tattoopunktura

Speciální tetovací technika aplikovaná na akupunkturních bodech. Je to „tetování“, které léčí, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost, dodává energii, harmonii, stabilitu a chuť do života.

Technika a podstata tattoopunktury dovoluje převážně jednoduché lineární ornamenty barvené uhlíkem, tedy černou tetovací barvou. Je třeba zdůraznit, že tetovaný symbol nemá zásadní vliv na léčebné působení. To, co dělá tattoopunkturu tattoopunkturou je technika, a zejména přesné umístění; kupříkladu legendární bod ZuSanLi se nachází pod kolenem, nikde jinde. Volba vhodného energetického nebo osobního symbolu může účinek samozřejmě jen umocnit.

Adeanejde

Ilustrace, grafický design, malba, vj (video jockey), video art, tagtool, animace krok za krokem

Adeanejde vystudovala užitou malbu, ale většinu svého tvůrčího času se věnuje digitální ilustraci a PC grafice, kterou zkrotila ve volném čase jako samouk. Ilustrace vytváří hlavně na iPadu v aplikaci Procreate a nebo tvoří rovnou na papír vším, co je po ruce a ráda experimentuje s různými druhy médii.

Je také autorkou obálky e-booku První kroky čarodějky, který vyjde na podzim 2021. Spolupráce vznikla až po několika měsících, co byla soutěž ukončená (a Adeanejde se stala její výherkyní).

Máte pro mě nabídku na spolupráci? Kontaktujte mě!

info@cestamagie.cz