Posted on

V magii nás čekají různé nástrahy, kterým se ne vždy vyhneme. V tomto článku budu více otevřená a ukážu vám, že i mě se stává ledacos. Magických útoků jsem už pár zažila (a ve skutečnosti vás to pak posílí) od voodoo po uhranití a zkrátka… měli bychom si připomenout, že magie je taková, jaký je člověk, jenž jí používá.

 

Otevřenost vůči lidem

Mnoho z vás určitě zaznamenalo, že jsem začala více chodit do společnosti. Je to tak z důvodu, že chci tedy chodit na různé akce, srazy, setkávat se se zajímavými lidmi z oboru magie, navazovat nové kontakty a zkusit najít nové koníčky. Je ale vždy dobré být mezi lidmi? Díky jednomu pohanskému srazu jsem poznala někoho, kdo mě tak moc shodil na dno, jako nikdo předtím ne. Bylo to během pár dní, ale přesto jsem nemohla nic, bolest byla jak fyzická, tak psychická. Dokonale mě vysával, a ne že by to byl psychický upír (ten mi při mém štěstí o pár měsíců dříve), ale… dostáváme se na nebezpečí tyhle srazů. Ten, o kom píšu, tak je chaos mág. Tudíž na mě přenesl chaos a já to málem neunesla. Neříkám, že na takové srazy chodí samá taková individua, ale nikdy nevíte. Zrovna on si hrál ohledně magie s něčím, co neunesl, s jednou silnou Bohyní a ta se mu v životě odrazuje. A jak takový člověk skončí? V psychiatrické léčebně, ve vězení… Tak ráda bych na tohle zapomněla, ale chybami se člověk učí. Byla jsem na něj napojená a když pil, cítila jsem se stejně jako on. Připoutal si mě k sobě, pak použil i manipulaci.

Pokud si uděláte štít typu zrcadla, tak jste za vodou.

Magie není sranda a lidé končí různě. Popravdě… jen málokdo vydrží. Za další příklad uvedu bývalého člena blogu, bohužel. Jednalo se o člověka, který mě dokázal zmanipulovat velmi snadno (ano, na tomhle už poctivě pracuji), otočil mi život úplně naruby, rozhádal nás s kamarádkou a jednalo se o energetického upíra. Tohle bych označila ještě za dobré. Horší bylo to, že dříve pracoval s jedním velmi silným Bohem ze severského pantheonu. Jenže na něj neměl, a tak ten Bůh začal onoho člověka ovládat a ten člověk má jeho energii. Půjčil mi pár knih, a tak jsem měla jeho volt, tudíž jsem se na něj mohla snadno napojit. Povedlo se a viděla jsem ho, cítila jsem jeho energii, která byla silná, prastará, a ne zrovna příjemná. S kamarádem, který mi pomáhal, jsme se shodli, že jde zaručeně o Lokiho, vše, co jsem popisovala, chování toho člověka, druhu magie, které se věnuje a severský pantheon, který vyznává. K tomu jedna z těch knih, kterou mi půjčil, jak byla o vampyrismu (vztahy upíry s vlkodlaky). Proto tak dobře chápal, jak to mám já jako někdo, kdo v sobě nosí srdce vlka. Přitom na první pohled ten člověk vypadá mile, ale ve skutečnosti ho ovládá Loki. S trochou nadsázky jde říct, že ho posednul, ale v určité míře.

Důležité je, abyste měli otevřené oči, abyste se z těch nepříjemných stavů uměli dostat a mít se komu svěřit.

No a jako třetí příklad… byla jsem na Alternative srazu (ASSC), na kterém jsem byla jako organizátor, jelikož jsem se věnovala i alternativní komunitě. Bohužel mi nebylo zrovna nejlépe, protože mě ráno rozhodil někdo z rodiny a hodně se mě to dotklo. I když to myslel jako srandu, magii beru zcela vážně, a to co řekl, kór po ránu, mě dostalo. Takže se to vezlo… Sraz jako takový byl fajn, ale jde o to, že jsem se chytla špatného člověka. Viděl na mně, že mám úzkost a nabídl mi alkohol. Nakonec jsem si dala, pak zase,… A pomohlo mi to. Povídali jsme si, a nakonec jsme šli po jeden strom, kde jsme byli víc sami. Věděl přesně, co potřebuji. Věděl, že mi to pomůže. Zeptala jsem se na jeho tetování, protože tam měl runy. A bylo to tady: ,,Jsem pohan, bývalý Wiccan.“ A mně se tak rozzářily oči štěstím. Řekla jsem mu, kdo jsem já a oběma nám došlo, proč jsme po sobě od začátku koukali a zkrátka poznáte toho, kdo se věnuje magii. No, a tak jsme navedli konverzaci na tohle téma. Četl ve mně opravdu hodně a dobře, což mě trochu děsilo, ale zároveň to bylo úžasné. No a kámen úrazu bylo, že mi dal náramek. Tak dobrý, zaláskovaná jsem pak jela domů. Jenže dalšího dne mi má kočka čuchala ke koberci v pokoji a podobala se psovi, který čichá, kudy kdo šel. Zároveň jsem byla osobností jako vyměněná, unavená, nepříjemná. Došlo mi, že tohle v pořádku nebude. Proběhlo přestřižení náramku, zakopání do země a řádná očista. Pak už jsme si ani nepsali… Tenhle také použil manipulaci a nějakým způsobem mě lákal k drogám (je bývalý dealer…). Zmanipuloval mě tak, že jsem jemu, jako člověku, kterého jsem znala cca 1 hodinu, řekla své osobní problémy – jenže v té chvíli si to ten zmanipulovaný vůbec neuvědomuje, ehm kór po alkoholu.

 

Závěrem

Tak posuďte sami… Vidím tam hodně podobností a taky na tom už pracuji, abych se ponaučila. Je dobré, když se vedete deník a pozorujete, jaké lidi ve svém životě přitahujete. Lidé v našem životě jsou naše zrcadlo. Zároveň mě to i upozornilo, že si mám dát pozor, jelikož se věnuji i temnějším oblastem v magii, jenže ne zcela dobrovolně (magie si své adepty vybírá sama). Důležité je, abyste měli otevřené oči, abyste se z těch nepříjemných stavů uměli dostat a mít se komu svěřit. Kamarádovi jsem psala kolem 1 ráno, kolikrát jsem se jinému kamarádovi vybrečela v náručí, apod. ale není to známkou slabosti, právě naopak – mnoho lidí má se svěřením se problém. Nikdy netvrdím, že jsem nějaká talentovaná nebo silná čarodějka, jsem vlčí čarodějka, a ať si to každý přebere sám. Žádný život není jednoduchý, ale je důležité se umět zvednout z toho dna a bojovat. Je důležité, abyste se nevzdali, i kdyby na vás kdokoliv něco zkoušel. Magických útoků jsem zažila několik a víte co? Ono vás to tak krásně nakonec posílí a máte zkušenost (a zkušenosti jsou to nejcennější). Takže to jde proti tomu, kdo něco zamýšlí, a pokud si uděláte štít typu zrcadla, tak jste za vodou (ale taky ho nelze mít vždy…). Také mě to více nakoplo se vrátit k psychologii a znovu jsem si přečetla knihu o psychických upírech, kterou jsem četla na mých začátcích. Hlavně musíte chtít podstoupit nějakou změnu, a ne se litovat!

 

2 Replies to “Posednutí božstvem a magické útoky”

  1. Postřeh_specifičtí komerční lidé dnešní doby_ovlivněný magií napsal:

    Když se vidím ty běžné youtubery o kterých občas napíše i bulvár, takový sebestředný, zajímá je hlavně komerce, konzum a bývají i průšviháři, tak mám dojem, že budou zcela jistě nějak magicky posedlí nebo ovlivněný.Stačí vidět i tu mládež jimi ovlivněnou třeba někde ve městě.Chodí výstředně oblíkaný zejména ve značkovém oblečení a obuvi (podle posledního výkřiku z časopisu), často si potrpí i na kšiltovky a jejich charakteristické oslovení „kámo, kámo….“ v hovoru neustále opakují „kámo“ za každou větou a bývají dost emotivní.Trošku zvláštní typy lidí, před třiceti lety takové lidi svět neznal.Ale není to jen zevnějškem, ale jde z nich i specifické vyzařování, běžný lidé je přímo nenávidí, protože nestráví jejich energii, která se blíží víc k temnu.Ovladatel bude asi „bůh komerce a konzumu“ i to je výsada postmoderních temnot.Osobně, né, že by mi byly tyhle lidi nějak nesympatičtí, ale jsou osobnim nastavenim úplně jinde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..