Osvěta magie a čarodějnictví v moderní době

Sraz čarodějů a pohanů

Karlovy Vary nesou úžasnou energii, o které se můžete přesvědčit i vy sami. Pořádá se sraz, který je určený PRO ČARODĚJE, POHANY NEBO PRO TY, JENŽ SE VĚNUJÍ MAGII. Mohou ale dorazit i ti, kteří by se o tom rádi něco dozvěděli.

 

Bližší informace:

Sraz je ve stylu pikniku. Přineste si s sebou nějakou deku a drobné občerstvení podle vašich možností. Každý, kdo něco upeče, tak má u mě malé bezvýznamné +.

Smetanovy sady je park v lázních V. Kolem jsou lavičky, je tam fontána a hned vedle jsou obchody, kam si můžete zkusit něco koupit. Kousek je Billa nebo trochu dál Albert, no a úplně nejblíž je MC Donald. Za začátku parku jsou toalety.

Při nepříznivém počasí: Kousek od Tržnice je čajovna Universal, tak bychom se přesunuli eventuelně tam, popřípadě se tam sejdeme. Kdyžtak bych dala včas vědět.

Je možnost využít přespání ve městě, kde bydlím (10 km od Varů, v pohodě se tam dostaneme vlakem). Jsem to přespání zajistit pro 3 lidi – KTEŘÍ BYDLÍ DALEKO. Nějaké zájemce už mám, ale jistá jsem si jen s jedním. Ostatní mi to buď co nejdříve potvrďte nebo vezmu jiné zájemce. Ten, kdo by měl zájem, tak se může hlásit dopředu, kdyby někdo nemohl. Více informací bych pak dala do skupinového chatu pro ty, kteří budou přespávat.

 

Pravidla:

 

1) Slušné chování

Pokud někdo bude do někoho neustále rýpat, shazovat nebo bude jinak nepříjemný, tak může být ze srazu vykázaný. Tohle chování je zbytečné a dotyčný jen ukazuje to, jaký je. Může se ale stát, že vám bude někdo nepříjemný a nemusíte mít ani logický důvod. Kór citlivější mágové nebo čarodějky na tohle můžou narazit a je to pěkně nepříjemné. Zkuste pak poznat tu osobu, která vám vadí. Zjistěte důvod… a nebo si jí naopak nevšímejte. Ale vynechte prosím nenávistné pohledy.

 

2) Tolerance

Nemusíme mít všichni stejné názory, a tak je důležitá tolerance. Ale nezapomeňte, že nemusíte mít vždy jen pravdu. Magie a pohanství jsou tak velká témata plných různých směrů a zkrátka… bez té tolerance se neobejdeme.

 

3) Alkohol 18+

Prosím, alkohol pouze osobám starším 18 let. Ale i tak není potřeba ho mít. Každopádně bude teplo a není nad dobře vychlazené pivo… na to si můžete zajít po skončení srazu nebo si ho doneste, ale všeho s mírou. Pokud to bude za hranicí, tak můžete být ze srazu vykázaní.

 

Doprava:

 

Z horního nádraží (1 km)

 

Autobus z ,,Horňáku“ na Tržnici – Jezdí tam č. 1 a 13. Je to jen jedna zastávka! A autobus jezdí každých cca 15 minut. Stejně tak z Tržnice na ,,Horňák“.

 

Z autobusového nádraží – terminál ( 1,2 km)

 

POSLECHNĚTE SI NÁŠ MAGICKÝ PODCAST VOX GNOSIS