Osvěta magie a čarodějnictví v moderní době

WEBINÁŘ: Jak začít s čarodějnictvím + záznam

Webinář Jak začít s čarodějnictvím je určený jak pro naprosté začátečníky, tak pro pokročilé. Povíme si rady, jak si správně zjišťovat informace a zároveň se zamyslíme nad různými tématy. Vysvětlíme si třeba to, jak se to má s dělením čarodějek nebo magie. Webinář bude nabitý praktickými radami a informacemi, které vám pomůžou na vaší cestě. V průběhu vás budu odkazovat na zajímavé zdroje jak na internetu, tak na knihy. Doporučuji si tedy připravit zápisník, kam si budete zapisovat informace. Webinář bude takový váš průvodce do čarodějnictví v běžném životě.
Datum: 21. 11. 2020
Čas: 17 – 19 h
Přednáší: Liatha
Platforma: Zoom (připravte si vše cca 10 minut předem, abyste omezili technické problémy)
ID: 898 2818 6395

MATERIÁL ZDARMA

Mám pro vás  abecední seznam 60 pojmů v rámci magie a čarodějnictví (vzala jsem to tak letem světem, a proto narazíte na hermetická témata, ale i na pohanská a čarodějnická). Víte třeba, jaký je rozdíl mezi pentagramem, pentaklem a pantaklem? A co takové chanty nebo sigily?  DOSTUPNÉ NA FB SKUPINĚ PROJEKT CESTA MAGIE

INFO O SOUTĚŽI

Po webináři se bude konat soutěž, a to ve dne 26.11.2020 na streamu na IG @cesta_magie. Bude se soutěžit o ebook První kroky čarodějky, který obsahuje jak teorii, tak praxi pro nováčky. Losovat se budou 3 výherci. A jak se do soutěže zapojit? Stačí přispět dobrovolným vstupným na vašem uvážení. Za základě toho proběhne daný den losování a někteří z vás ebook vyhrají.
Více se ozvíte na FB události Jak začít s čarodějnictvím.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Tento projekt neslouží k vydělávání, jelikož to dělám pro radost. Zoom ale něco stojí a nepatří to k těm levnějším záležitostem. Proto jsem stanovila dobrovolné vstupné, které půjde na zaplacení Zoomu. Libovolnou částku stačí poslat účet. Po zaplacení budete soutěžit o ebook První kroky čarodějky – pokud tento zájem mít nebudete, tak prosím, abyste mi to platbě připsali.

Číslo účtu: 281803765/0300
IBAN: CZ24 0300 0000 0002 8180 3765

ZÁZNAM

POSLECHNĚTE SI NÁŠ MAGICKÝ PODCAST VOX GNOSIS