Posted on

Projdeme si trochu netradiční téma. Mnozí mají své průvodce, ochránce, silová či totemová zvířata a jiné. Občas se ale toto zvíře projevuje silně. Začala jsem to na sobě pozorovat, a tak jsem to začala více vnímat a pracovat s tím. Zvířata mají své energie a sexualitu bychom neměli potlačovat, pokud se i takto zvíře projevuje.

 

Takhle to ale není se všemi zvířaty, jen s těmi, se kterými máte hlubší vztah. Doprovázejí mě tři zvířata, z nichž se jedno sexuálně vůbec neprojevuje, a ta dvě zbylá ano. Časem se mi v životě objevili lidé, kteří mají nějaké stejné zvíře, jako já. Začali jsme pozorovat shody v tom, jak se zvíře projevuje, což mě v podstatě dovedlo ještě k většímu zamyšlení. Máme květen, tedy chvilku pod Beltainu, a právě v tento čas jsem se rozhodla, že napíšu článek, který možná bude kontroverzní, ale kdo ví… třeba to někdo bude mít stejně. Jen prosím, berme v potaz to, že sexualita je přirozená, jde o téma, ve kterém bychom měli být otevření, můžu potvrdit, že od té doby se mi s mými zvířaty pracuje lépe. Také je to ale ovlivněno tím, kdo jsme, jelikož každý z nás to má trochu jinak, proto nemusíte s tím, co píšu úplně souhlasit a je to v pořádku.

 

Vlk

Ten, kdo mě zná, tak ví, že má Vlčice mi je v doprovodu neustále a nejde o duchovní zvíře jako takové, jde o mnohem něco hlubšího. Z toho, co jsem zjistila s dalšími lidmi, tak vlci (potažmo lidé s vlčím průvodcem nebo s vlčí duší) jsou takoví, že chtějí stálý vztah, což lze jednoduše vysvětlit tím, že vlci vytváří smečky. Přesto… pokud má partner vlka (duchovní zvíře), může se občas stát, že bude mít milenku, ale přesto se k té své partnerce vždy vrátí (a ta o tom většinou ví). To samé platí pro ni, pokud má vlka. Ale oba ví, koho milují a mají jen volnější vztah. Ale záleží na jedinci, jak to má. Nemůžu psát o všech lidech, kteří mají vlka, to bych si opravdu netroufla a už vůbec ne z tohohle ohledu sexuality. Vlk je symbolem volnosti, čímž si vysvětluji takový ten volnější vztah. Něco jiného je nevěra jako taková. A pokud mám brát v potaz vlčice… tak u nich je to trochu komplikovanější. Vlčice dokáže být taky prolhaná, lstivá, samostatná a nezávislá (z mého jistého pohledu). Přesto jsou i velmi rozpolcené, citlivé, ale zároveň silné bojovnice, které chrání smečku a vedou jí. Vlčice dokáže využít svých… schopností apod. k tomu, aby získala to, co chce. Většinou jedná čestně, ale ne vždy to tak musí být. Nejde jen o to, co znám z mé Vlčice, ale i od ostatních ať už z pozorování, informací od jiných, apod.

 

Liška

Jde o zvíře, které se u mě projevuje méně, ale přesto ve mně je. Liška se vyznačuje svou bystrostí a prolhaností. Ale ze sexuálního hlediska je, jak to napsat slušně… každou chvíli má někoho jiného a spí kdes kým. Upozorňuji, že liškou myslím člověka, který má v sobě lišku (duchovní zvíře), ne lišku jako zvíře, které potkáme v lese. Co se týče manipulace, tak v té lišky vynikají. Ví jak na koho, ví, jak čeho využít, jsou nestálé, chtějí dobrodružství, nespoutanost, hrnou se do všeho nového, zkrátka takový ten teenagerovský život, chtějí být volné a nezávislé a užívají si života. Jsou často veselé, mají energii, zkrátka extrovert. Nevyplatilo se mi liškám věřit… vždy si se mnou hrály, dělaly si srandu, nedalo se s nima povídat o normálním tématu, jen o nepodstatných věcech a sexuální narážky jsem pak už radši nevnímala. Netvrdím, že jsou všichni takoví, ale z mé zkušenosti je to takhle. Co umí lišky ještě dobře, tak přetvářku a pomluvy. Psala jsem, že se liška ve mně projevuje, ale jde o stínové zvíře, každý máme své stíny a mně je přišla ukázat hlavně liška. Akorát s nimi pracuji trochu jinak, než se stíny jako takovými (někdy je těžké písemně vyjadřit to, co cítíte).

 

Závěrem

Každé zvíře je trochu jiné, stejně tak jako každý člověk. Nikdo to nemusí mít proto úplně stejné. Snažila jsem se vysvětlit jinou stránku zvířete, které někteří z nás v sobě mají. Znovu uvádim, že ne všechna zvířata mohou být taková. Záleží na hodně okolnostech. Pokud máte zvíře jako průvodce, tak je to z nějakého důvodu, a ty důvody se mnohdy liší. Stejně jako lidé mají povahu, tak i zvířata. Jedno je ale jisté – zvířata jsou hodně pudová, proto ta sexuální energie od nich je úplně jiná než od nás. Ano silná je, ale úplně jinak. Budu ráda za vaše názory, jak to třeba vnímáte vy, apod. Tohle je zrovna téma, kdy na to může mít každý svůj názor, každý to se svým zvířetem máme jiné, ale kdo ví, třeba tam v něčem najdete tu podobnost. Každý jdeme jiným směrem a pro každého hraje roli v životě něco jiného, jsme v různých fázích života, a tak nelze odepřít, že i tento směr ohledně sexuality k mému věku patří. Tudíž jinak to můžu vnímat já a jinak někdo starší. Také stojí za to zmínit, že záleží na tom, v jaké fázi života to zvíře je. Jinak se bude projevovat vlk, vlčice a vlče a jinak zase liška nebo lišče – a také na povaze toho duchovního zvířete (ano, beru to tak, že i duchovní zvířata mají svou povahu a charakter, zase záleží, jak moc jsou s vámi spojeni).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..