Posted on

Projdeme si trochu netradiční téma. Mnozí mají své průvodce, ochránce, silová či totemová zvířata a jiné. Občas se ale toto zvíře projevuje silně, a tím se objevuje zvířecí podstata a sexualita.

 

Nemusí tomu být tak se všemi zvíčaty, ale spíše s těmi, se kterými máte hlubší vztah. Časem se mi v životě objevili lidé, kteří mají nějaké stejné zvíře, jako jsem dříve měla i já.. Začali jsme pozorovat shody v tom, jak se zvíře projevuje, což mě v podstatě dovedlo ještě k většímu zamyšlení. Máme květen, tedy chvilku pod Beltainu, a právě v tento čas jsem se rozhodla, že napíšu článek, který dá něco na zamyšlení.

Jen prosím, berme v potaz to, že sexualita je přirozená, jde o téma, ve kterém bychom měli být otevření, můžu potvrdit, že od té doby se mi s těmito zvířaty pracovalo lépe. Také je to ale ovlivněno tím, kdo jsme, jelikož každý z nás to má trochu jinak, proto nemusíte s tím, co píšu úplně souhlasit a je to v pořádku.

 

Vlk

Z toho, co jsem zjistila s dalšími lidmi, tak vlci (potažmo lidé s vlčím průvodcem nebo s vlčím atavismem) jsou takoví, že chtějí stálý vztah, což lze jednoduše vysvětlit tím, že vlci vytváří smečky. Vlk je symbolem volnosti, čímž si vysvětluji takový ten volnější vztah, ale je tak věrnost.  A pokud mám brát v potaz vlčice… tak u nich je to trochu komplikovanější. Vlčice dokáže být taky prolhaná, lstivá, samostatná a nezávislá (z mého jistého pohledu). Přesto jsou i velmi citlivé, ale zároveň silné bojovnice, které chrání smečku a vedou jí.

 

Liška

Liška se vyznačuje svou bystrostí a prolhaností. Ale ze sexuálního hlediska je, jak to napsat slušně… každou chvíli má někoho jiného a spí kdes kým. Upozorňuji, že liškou myslím člověka, který má v sobě lišku (duchovní zvíře), ne lišku jako zvíře, které potkáme v lese. Co se týče manipulace, tak v té lišky vynikají. Ví jak na koho, ví, jak čeho využít, jsou nestálé, chtějí dobrodružství, nespoutanost, hrnou se do všeho nového, zkrátka takový ten teenagerovský život, chtějí být volné a nezávislé a užívají si života. Mají spoustu energie,  a zkrátka je to typický extrovert. Nevyplatilo se mi liškám věřit… vždy si se mnou hrály, dělaly si srandu, nedalo se s nima povídat o normálním tématu, jen o nepodstatných věcech a sexuální narážky jsem pak už radši nevnímala. Netvrdím, že jsou všichni takoví, ale z mé zkušenosti je to takhle. Co umí lišky ještě dobře, tak přetvářku a pomluvy.

 

Závěrem

Každé zvíře je trochu jiné, stejně tak jako každý člověk. Nikdo to nemusí mít proto úplně stejné. Snažila jsem se vysvětlit jinou stránku zvířete, které někteří z nás v sobě mají. Pokud máte zvíře jako průvodce, tak je to z nějakého důvodu, a ty důvody se mnohdy liší. Stejně jako lidé mají povahu, tak i zvířata. Jedno je ale jisté – zvířata jsou hodně pudová, proto ta sexuální energie.

Budu ráda za vaše názory, jak to třeba vnímáte vy, apod. Tohle je zrovna téma, kdy na to může mít každý svůj názor, každý to se svým zvířetem máme jiné, ale kdo ví, třeba tam v něčem najdete tu podobnost. Každý jdeme jiným směrem a pro každého hraje roli v životě něco jiného, jsme v různých fázích života, a tak nelze odepřít, že i tento směr ohledně sexuality k mému věku patří. Tudíž jinak to můžu vnímat já a jinak někdo starší. Také stojí za to zmínit, že záleží na tom, v jaké fázi života to zvíře je. Jinak se bude projevovat vlk, vlčice a vlče a jinak zase liška nebo lišče – a také na povaze toho duchovního zvířete (ano, beru to tak, že i duchovní zvířata mají svou povahu a charakter, zase záleží, jak moc jsou s vámi spojeni).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..